Çözüldü Root sonrası Tosla açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Archley

Hectopat
Makaleler
2
Telefonuma dün Magisk attım. Lineage OS yükledim. Beğenmeyince ODIN ile Stock ROM Flash'ladım. Netflix Play Store'da yok. APK olarak kurdum. Ama bugün oyuna indirim geleceği için Tosla aldım. Tosla giriş ekranında hata veriyor. Root Checker kurdum baktım Root yok. Ayrıca Bootloader kilidi sıfırlamaya üşendiğim için açık. Ondan yapıyor olabilir mi?
Araştırdım Bootloader kilidi kaynaklı. Çözülmüştür konu kilit.

Yapar maalesef bende bootlader kilidini açtım sadece Netflix olsun birçok uygulaması Play Store da olmadığı gibi hata da veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatörler sağ olsun sanırım Root, Bootloader ve ROM'u ayırt edemiyolar. Root attıktan sonra sorun çıktı yazmama rağmen ROM yapmışlar.
Yapar maalesef bende bootlader kilidini açtım sadece Netflix olsun birçok uygulaması Play Store da olmadığı gibi hata da veriyor.
Netflix APK yaptım. Tosla üzdü akşama sıfırlayıp 1 saat beklemem gerek.

Telefonuma dün Magisk attım. Lineage OS yükledim. Beğenmeyince Odin ile stock ROM flash'ladım. Netflix Play Store'da yok. APK olarak kurdum. Ama bugün oyuna indirim geleceği için Tosla aldım. Tosla giriş ekranında hata veriyor. Root Checker kurdum baktım root yok. Ayrıca Bootloader kilidi sıfırlamaya üşendiğim için açık. Ondan yapıyor olabilir mi?
Araştırdım Bootloader kilidi kaynaklı. Çözülmüştür konu kilit.

Play Store yok mu? Siz bir de gapps flasladınız mı? Yapmadıysanız yapın.
The Open GApps Project sürümüne uygun olanı indir pico seç.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı