S3 mini Root sonrası açılmıyor

TRVDehşeti

Hectopat
S3 mini telefonuma root attım ve Recovery yükledim. Telefona 7.1.2 ROM atmak istedim, dosyaları yükleyip Recovery modu açtım. Bulduğum rehberdeki gibi bütün adımları bir bir uyguladım rehberin en sonunda reboot System now seçeneğini seçmem gerektiği yazıyordu seçtim fakat telefon açılış ekranında tekrar Recovery moda geçti. Ne yapmam lazım bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
S3 Mini'nin farklı modelleri var:GT-i8200N/L/Q ve GT-i8190 siz büyük ihtimalle i8200 serisi telefona i8190 için yapılmış veya tam tersi bir rom attınız.

S3 Mini'nin farklı modelleri var:GT-i8200N/L/Q ve GT-i8190 siz büyük ihtimalle i8200 serisi telefona i8190 için yapılmış veya tam tersi bir rom attınız.
Hayır. Telefonumun modeli Gt-18190 ve doğru romu kurdum bu işi ilk defa yapmıyorum ama anlayamadım ne olduğunu. Odin ile tekrar orijinal rom atsam düzelir mi
Doğru romu attığınızdan emin misiniz?
Evet. Kendi telefonumun modeli için olan romu indirdiğimden eminim.

Hayır. Telefonumun modeli Gt-18190 ve doğru romu kurdum bu işi ilk defa yapmıyorum ama anlayamadım ne olduğunu. Odin ile tekrar orijinal rom atsam düzelir mi

Evet. Kendi telefonumun modeli için olan romu indirdiğimden eminim.
Odin ile orijinal ROM atsanız düzelir. TWRP'de mount kısmında system işaretli mi, kontrol edebilit misiniz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı