Rootlu J7 Prime 2 sıfırlanmıyor

ertanerdm0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim abe
Yeni bir telefona geçtiğim için bu telefonu sıfırlamak istiyorum fakat ayarlardan vs sıfırlanmıyor. TWRP ekranına atıp sadece yeniden başlatıyor kendini telefon. Ayrıca Magisk yüklü telefonda.

Magisk uygulamasına girip rootu kaldır seçeneğini deneyebilirsiniz. İşe yaramaz ise ROM'un boot. İmg dosyasını bulup onu kurmakta rootu kaldıracaktır.

Hocam rootu değil de Magisk'i kaldır var sadece.

Magisk uygulamasına girip rootu kaldır seçeneğini deneyebilirsiniz. İşe yaramaz ise ROM'un boot. İmg dosyasını bulup onu kurmakta rootu kaldıracaktır.

Hocam telefonda önemli hiçbir dosyam yoktu ama Magisk'ten rootu kaldırınca telefon TWRP ekranına attı yeniden başlatmak istediğimde ise Samsung ekranında takılı kalıyor telefonun işletim sistemine elveda diyebilirim.

Son düzenleme:
Hocam rootu değil de Magisk'i kaldır var sadece.

Hocam telefonda önemli hiçbir dosyam yoktu ama Magisk'ten rootu kaldırınca telefon TWRP ekranına attı yeniden başlatmak istediğimde ise Samsung ekranında takılı kalıyor telefonun işletim sistemine elveda diyebilirim.

TWRP üzerinden dediğim işlemi yapın ve stok boot.img dosyasını temin etmeye çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı