Rootlu S7 Edge Odin ve ROM sorunu

NiksyW

Kilopat
Daha fazla  
Telefonum S7 Edge ve rootlu. Custom ROM kurmayı denedim kurdum ama cihazınızı sıfırlamanız gerekiyor hatası yüzünden vazgeçtim. Her yolu denedim olmadı. Stock ROM'a geri döneyim dedim Odin üzerinden, stock ROM yüklenmiyor. Aşağıdaki hatayı alıyorum.

Adsız.png

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Stock ROM Sammobile sitesinden indirildi ise tek paket halinde olması lazım. Tek dosyayı sadece "AP" yazan yere aktarın gerisini halledecektir.

Sammobile üzerinden indirdim tek dosya değildi yine ''AP , CSC '' şeklindeydi ama bu sefer yükleyince oldu demek ki indirdiğim rom ile ya odin sürümü tutmuyordu yada rom da sıkıntı vardı. Kısacası halloldu destek için teşekkür ederim.
Stock ROM Sammobile sitesinden indirildi ise tek paket halinde olması lazım. Tek dosyayı sadece "AP" yazan yere aktarın gerisini halledecektir.

Sammobile üzerinden indirdim tek dosya değildi yine ''AP , CSC '' şeklindeydi ama bu sefer yükleyince oldu demek ki indirdiğim rom ile ya odin sürümü tutmuyordu yada rom da sıkıntı vardı. Kısacası halloldu destek için teşekkür ederim.
Rica ederim. İyi günler.

Konuyla pek alakası yok ama root attıktan sonra bankacılık uygulamaları sorun çıkarttı mı?

Hocam iyi günler. Aynı şey benim de başıma geldi. Hangi yazılımı hangi Odin sürümünü kullandınız? Yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı