Rotring 500 kalemin metal uç kısmı kırıldı

rapzeR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Rotring 500 kalemimin ucu yamulmuştu. Düzeltmeye çalışırken kırdım. Bu uçtan nereden bulabilirim? Orijinal Rotring olmasına gerek yok, buna uyan bir uç da olabilir. Fotoğrafta işaretlediğim en uçtaki küçük demir. Başka sıkıntı yok.

Dosya Ekleri

• 5432C141-33E7-4701-AC33-DC52A1320C7F.jpeg
    5432C141-33E7-4701-AC33-DC52A1320C7F.jpeg
    32,4 KB · Görüntüleme: 180
Son düzenleyen: Moderatör:
Bulamazsın maalesef benim de vardı eğer bir daha olursa bir masaya sabitleyip sert bir şey ile hafifçe vur.

Ucuna şırınga ucu falan takanlar vardı ama bilmiyorum, o kalemin en pis özelliği o zaten. Reddit ve Youtube'da aratın bulursunuz belki.

Yurt dışında satıyorlar yedek uçları ama bizde yok, ben de geçen rotring 600den oldum öyle :(
Rotring ile konuştum garanti kapsamı falan filan dediler eh haliyle içinden geçtiğim kalemin garantisi olmaz diyerek göndermeyi denemedim.
Bi Kuru Toga aldım, dandik bir kalem ucu bulana kadar onu kullanacağım gibi. Felaket rahat bu arada 50 liraya aldığım en iyi şey falan(çaktırmayın hediye etti arkadaş).

Yurt dışında satıyorlar yedek uçları ama bizde yok, ben de geçen rotring 600den oldum öyle :(
Rotring ile konuştum garanti kapsamı falan filan dediler eh haliyle içinden geçtiğim kalemin garantisi olmaz diyerek göndermeyi denemedim.
Bi Kuru Toga aldım, dandik bir kalem ucu bulana kadar onu kullanacağım gibi. Felaket rahat bu arada 50 liraya aldığım en iyi şey falan(çaktırmayın hediye etti arkadaş).
bunun ucu rotringe uymuyor mu?

Ucuna şırınga ucu falan takanlar vardı ama bilmiyorum, o kalemin en pis özelliği o zaten. Reddit ve Youtube'da aratın bulursunuz belki.
Şırınga güzel fikirmiş hocam deneyeceğim teşekkürler :)

bunun ucu rotringe uymuyor mu?
Kuru Toga'nın ucu bambaşka ve yapabileceğim garanti olmayan bir şey için bir kalem daha bozamam :D

Şırınga güzel fikirmiş hocam deneyeceğim teşekkürler :)

Kuru Toga'nın ucu bambaşka ve yapabileceğim garanti olmayan bir şey için bir kalem daha bozamam :D

Hocam takmadan önce deneyin 07/05 giriyor mu şırıngaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı