Router önerisi

enesp0

Picopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad Gaming 3 15ACH6
-AMD Ryzen5 5600H
-16GB DDR4 3200MHz RAM
-NVIDIA RTX3060 Laptop GPU
-500GB Micron M.2 SSD
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba. Bir arkadaşım evinde altyapı olmadığı için internet bağlatamıyor ve komşusuyla beraber internet kullanıyor. İnternet de zaman zaman çekmediği için oyunlarda vs sorun yaşıyor. Bu sorunun çözümü için router işe yarar mı yararsa önerebileceğiniz bir model var mı? Şimdiden teşekkürler.

Keenetic modemlerini alabilirsiniz. Çok kalitelilerdir. Ben de Keenetic Start modeli var. Wi-Fi ağının menzilini arttırabilirsiniz.

Zyxel VMG3625-T50B bu modelli kullanıyorum memnunum gereksiz paralar vermeye gerek yok. Zaten çoğu ISS firması bu modemi satar hızınız ne kadar ise %90 kadarını verir size​

Zyxel VMG3625-T50B bu modelli kullanıyorum memnunum gereksiz paralar vermeye gerek yok. Zaten çoğu ISS firması bu modemi satar hızınız ne kadar ise %90 kadarını verir size​

Türkiye ortalaması 20mbps olduğu için pahalı ürünlere para vermeyin bu modem zaten 1200mbps destekliyor uzun bir süre götürür. Zyxel arayüzü de kullanışlı.

Keenetic öneririm. Ben de hero DSL kullanıyorum hatta Titan modeline geçmeyi düşünüyorum.
Aynı markadan birden fazla ürünlerini birbirine bağlayıp mesh olarak veya ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilsin.

Kullanıcı adı ve şifre :demo

Extra DSL

Titan

Giga

Son düzenleme:
çok teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı