Router tavsiyesi

Ev 230 M.2 hocam. Mavi renkli olan modemin konumu, kırmızı renkli olan routeri konumlandırmayı planladığım nokta. Modem en arka odada benim odamda bulunuyor. Oturma odasında TV+ var ve Ethernet kablosuyla kullanılıyor. Onu benim odamın camından oturma odasının camına 30 metre dışarıdan kablo göndererek kullanıyorum. Ethernet girişli bir router ile bu dertten kurtulup aynı zamanda o kısımdaki Wi-Fi sinyallerini güçlendirmeyi hedefliyorum. Zira o tarafta Wi-Fi kullanılamayacak kadar zayıf durumda.

Gerçekten mi? YouTube'da birinde görmüştüm bu çözümü. Balkondan balkona 30 metre dışarıdan Ethernet kablosu gönderiyorum çok rezil durumda ya.

Evin boyutunu ve cihazın konumuna göre en uygun cihaz mesh sistemidir bu mesh sistemini almanı öneririm.

Selamlar, aynı başlıklı yeni bir konu açmamak adına bu başlık altından sizlere danışmak istedim.
Dubleks dairimizde modem alt katta duruyor ve 35mbps internet paketi ile 30mbps lerde hız alıyorum. Çatı katında wi-fi ile hız 6mbps e kadar düşüyor en iyi konumda ise 14 mbps e kadar çıktı. Böyle bir senaryo için çatı katında da hızımı stabil yapabileceğim bir router tavsiye edebilir misiniz?

Selam, aynı başlıklı yeni bir konu açmamak adına bu başlık altından sizlere danışmak istedim.
Dubleks dairimizde modem alt katta duruyor ve 35Mbps internet paketi ile 30Mbps'lerde hız alıyorum. Çatı katında Wi-Fi ile hız 6Mbps'e kadar düşüyor en iyi konumda ise 14 Mbps'e kadar çıktı. Böyle bir senaryo için çatı katında da hızımı stabil yapabileceğim bir router tavsiye edebilir misiniz?

Evin tam orta kısmına koyarsanız bu cihazı her yerde aynı hızı alırsınız. Duvarlardan geçme kalitesi çok yüksek ürünün dubleks ev için ideal.

Geri
Yukarı