Routere başka bir routeri kablosuz bağlayabilir miyim?

JerusAlem

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba evimde modem ilk oda da. Mi router 3 almıştım o da orta oda da. Ona kablo ile bağlantı yaptım odaya kablosuz dağıtıyor. Fakat en son odada az çektiği için oraya da bir tane de router 3C alıp kablo ile falan uğraşmadan bu orta odadaki Wi-Fi'ye yani routere bağlamak istiyorum. Sorun yaşar mıyım? Çünkü iade edemiyormuşum sözde bu cihazı bandrollü olduğu için şimdiden teşekkür ederim.

Router yerine Wireless repeater alıp kablosuz olarak alıp kablolu/kablosuz olarak tekrardan yayın yapabilirsiniz.
Hocam zaten ilk aklımda mi Pro repeater vardı fakat açıklamasında (bu üründe kurulum yapılabilmesi için modem ile direkt bağlantı gerektiğinden yurt, üniversite, hastane, gibi ortak ağlarda kurulum yapılamaz. Ortak ağlarda modem ile bu Wi-Fi sinyal güçlendirici arasında başka bir yönlendirici cihaz olduğu için kurulum yapılamaz. ) Yazıyordu o yüzden router 4C ye karar verdim hem çekim gücü daha iyidir diye hem de belki bunda sıkıntı olmaz diye ama kararsız kaldım hala sıkıntı olmaz mı diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı