Royal Kludge G87 alınır mı?

bunuhaketttin

Centipat
Daha fazla  
Hayatımda hep kötü klavyeler kullandım ve klavyemin m tuşu kırıldı artık degiştirmek istedim ve kaliteli bir şey almak istedim. Royal kludge G87 alınır mı? Ve RGB mi bir de Bluetooth'lu mu kablosuz kullanımda iş görür mü? Ben daha fazla ses çıkardıgı için mavi Switch istiyordum uzun zamanda kafa ütüler red al dediler. Sizce Blue yerine red alınır mı? Ürünün linki de burada ROYAL KLUDGE G87 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi Mavi Backlight Red Switch Türkçe Tuş Düzeni Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Son düzenleyen: Moderatör:
RGB değil, tek renk aydınlatmaya sahip. Türkiye'de satılan versiyonu kablosuz bağlantılara sahip değil. Yalnızca kablolu versiyonu mevcut.

Ürün bende var. Türkiye de satılan model RGB değil buz mavisi ve Bluetooth yok. Ürünü 1 haftadır kullanıyorum ve fiyatına göre cidden çok iyi öneririm.

Klavye RGB değil sadece mavi arka aydınlatması var.

RGB değil, tek renk aydınlatmaya sahip. Türkiye'de satılan versiyonu kablosuz bağlantılara sahip değil. Yalnızca kablolu versiyonu mevcut.

O zaman almamam daha mantıklı ben RGB istiyorum ve kablolu kablosuz kullanmak istiyorum laptop ve kasada farklı kullanacagım başka kablo çıkabilen Bluetooth'lu kabloluda kullanılabilen bir klavye var mı?

O zaman almamam daha mantıklı ben RGB istiyorum ve kablolu kablosuz kullanmak istiyorum laptop ve kasada farklı kullanacagım başka kablo çıkabilen Bluetooth'lu kabloluda kullanılabilen bir klavye var mı?
RGB ve kablosuz almak istiyorsanız bu bütçede pek alternatif yok. Bütçenin artma şansı varsa, daha iyi önerilerde bulunabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı