Royal kludge RK61 alınır mı?

Bütçe
800-1500

alperddf

Hectopat
Arkadaşlar bu fiyata değer mi? 3-4 ay önce 400TL'ye aldığını söyleyenler var.

Aldınız mı acaba?

Alcaksanız MK61 alın. 76TL indirim kuponu var onu da kullanmayı unutnayın. Hem daha ucuza geliyor hem de MK61 daha iyi. Pudding keycapslerle çok güzel bir klavye. Yellow Switch V2 ya da red Switch alabilirsiniz

Alcaksanız MK61 alın. 76TL indirim kuponu var onu da kullanmayı unutnayın. Hem daha ucuza geliyor hem de MK61 daha iyi. Pudding keycapslerle çok güzel bir klavye. Yellow Switch V2 ya da red Switch alabilirsiniz
MK61 kablosuz değil ki ben kablosuz arıyorum.

MK61 kablosuz değil ki ben kablosuz arıyorum.

O detayı unutmuşum. TK68'e de bakabilirsiniz. RK61 1378TL'ye denk gelirken GamaKay TK68 1680 TL'ye geliyor. Eğer o kadar arttıramam diyorsanız o zaman daha iyisi yok. Kargoda Türkiye Direkt Postayı seçin bu şekilse gümrükte sıkıntı çıkmaz.

Neden royal Kludge'ı önermiyorsunuz?

Hocam 3-4 ay önce kim bunu 400 TL'ye almış. Hiç bulamadım ben

Neden royal Kludge'ı önermiyorsunuz?

200TL farka daha iyi keycaps ve Gateron Switch daha iyi diye düşünüyorum ondan hocam. TK68 çok şık bence bu yüzden dedim. Alınmaz demiyorum ama TK68 almak daha mantıklı şahsen.

200TL farka daha iyi keycaps ve Gateron Switch daha iyi diye düşünüyorum ondan hocam. TK68 çok şık bence bu yüzden dedim. Alınmaz demiyorum ama TK68 almak daha mantıklı şahsen.
TK68 2300küsür çıkıyor baktığımda. Banggood tarzı sitelere güvenmiyorum her türlü amazondan alıcam.

TK68 2300KÜSUr çıkıyor baktığımda. Banggood tarzı sitelere güvenmiyorum her türlü Amazon'dan alacağım.

Nereden 2300TL çıkıyor anlamadım? Yellow Switch seçip Türkiye direkt posta seçin 1680 TL tutuyor. Banggood güvenli bir yerdir ama siz bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…