Royal kludge RK61 vs RK68

Applaus

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki klavye arasındaki fark sadece tuş dizilimi mi?
Siz ikisinden birini alacak olsanız hangisini alırdınız?
Jixian Switch'leri iyi mi? Gateron Switch'li olan modeli var mı Türkiye'de-connect Game'de?

@Applaus jixian'lar iyi değil. Tuş sayıları haricinde bir farkları yok. Royale Kludge'lar TTC firması ile ürettikleri yeni RK Switch'leri kullanıyor, gayet iyiler. Ben olsam bu klavyeyi alırdım, hızlı kargo + BGRATON kodu ve Sarı Switch öneririm:

[TRY555.69]GamaKay K61 Mekanik Klavye 61 Tuşlar 60 Klavye Çalışırken Değiştirilebilir Type-C 3.1 Kablolu USB Yarı Saydam Cam Taban Gateron Anahtarı ABS İki Renkli Tuş Kapağı NKRO RGB Oyun Klavye Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

@Applaus jixian'lar iyi değil. Tuş sayıları haricinde bir farkları yok. Royale Kludge'lar TTC firması ile ürettikleri yeni RK Switch'leri kullanıyor, gayet iyiler. Ben olsam bu klavyeyi alırdım, hızlı kargo + BGRATON kodu ve Sarı Switch öneririm:

[TRY555.69]GamaKay K61 Mekanik Klavye 61 Tuşlar 60 Klavye Çalışırken Değiştirilebilir Type-C 3.1 Kablolu USB Yarı Saydam Cam Taban Gateron Anahtarı ABS İki Renkli Tuş Kapağı NKRO RGB Oyun Klavye Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood
Para biriktirip kailh red anne 2 pro almaya karar verdim yorumun için teşekkürler.
Para biriktirip kailh red anne 2 pro almaya karar verdim yorumun için teşekkürler.
Fikrim değişti
Royal kludge RK61 almayı düşünüyordum Türkiye garantisi olduğu için internette böyle bir yazı gördüm: (oyun için değil de görsel olarak tercih ediliyor).
Bu klavye oyun için iyi midir?

Son düzenleme:
@Applaus RK61 güzeldir fakat K61 öneririm yine. Optik Switch isterseniz de MK61 öneririm. RK61 banggood'da hangi Switch olarak satılıyor bilmiyorum, Connect Game de RGB olanı 650 TL ve Rk Switch olarak satılıyor. Dediğim gibi K61 veya MK61 öneririm.

Bence rk68 in rk61 e göre fazla olan tuşları absürt duruyor ve aralarında fark yok rk68 5 Bluetooth cihazıyla rk61 3 Bluetooth cihazıyla kullanılabiliyormus sadece. Rk61 alicagim Türkiye garantisi var diye @Xeonayp .
Konuda sorulan 2 model arasinda %60' layouta kiyasla %65 her turlu daha iyi. Tek bir avantaj bile dusunemiyorum %60 layoutun sunacagi.
3 tuş için 80tl para vermek ne kadar mantıklı ki, bence kötü görünüyor %60 versiyonuna göre

Bence rk68 in rk61 e göre fazla olan tuşları absürt duruyor ve aralarında fark yok rk68 5 Bluetooth cihazıyla rk61 3 Bluetooth cihazıyla kullanılabiliyormus sadece. Rk61 alicagim Türkiye garantisi var diye @Xeonayp .

3 tuş için 80tl para vermek ne kadar mantıklı ki, bence kötü görünüyor %60 versiyonuna göre

Daha once benzer layout kullandin mi bilmiyorum ama o onemsiz dedigin ekstra tuslar oyun icin pek sorun olmasa bile gunluk kullanimda oldukca faydali oluyor. %60 layoutta da var bu tuslar farkli kombinasyonla tabiki ama ayni olmuyor iste kullanim sirasinda.

%60 olarak K530 ve %65 olarak BM65 kullaniyorum gunluk olarak. pg dwn, pg up, end ve yon tuslari gunluk kullanimda dusundugumden daha cok isime yariyormus onu farkettim mesela ben.

Guzel gorunme konusu da yine kisisel tercih. Bence cok fark yok o acidan arada mesela ama senin hosuna gitmeyebilir tabiki. Fiyat konusuna ise hic girmiyorum, bambaska bir konu cunku.

Yeni konular

Geri
Yukarı