Rp Valorant'ta da kullanılabliyor mu?

GölgeMuhafız

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, internette birçok siteden okudum ama emin olmak için sormak istiyorum LoL için rp alacağım ve bunu Valorant'ta da kullanmak istiyorum kullanabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rp kodunu Valorant'ta kullanırsanız Vp'ye çevrilir. Yani LoL'den bir kostüm alayım artanla da Valorant'tan bir şey alırım diyorsanız, yapamazsınız. Ama dediğim gibi hangi oyunda kullanırsanız kodu otomatik olarak çevrilir.

Arkadaşlar merhaba, internette birçok siteden okudum ama emin olmak için sormak istiyorum LoL için rp alacağım ve bunu Valorant'ta da kullanmak istiyorum kullanabilir miyim? Teşekkürler.

Eğer yok LoL'e yatırayım ama orada 200 rp kalınca Valorant'a gecsin diye bir şey yok ama Valorant'a o kodu yazarsanız olabilir.

Eğer yok LoL'e yatırayım ama orada 200 rp kalınca Valorant'a gecsin diye bir şey yok ama Valorant'a o kodu yazarsanız olabilir.
Şimdi ben 3620 rp alınca bu 2500vp oluyor yani ben bu kodu hem valoranta hemde löle girdigimde lolde 3620 rp valorantta ise 2500 vp olmayacak mı
Şimdi ben 3620 rp alınca bu 2500vp oluyor yani ben bu kodu hem valoranta hemde löle girdigimde lolde 3620 rp valorantta ise 2500 vp olmayacak mı

Aynen öyle olacak siz diğerlerine bakmayın. Otomatik çeviriyor riot kodları. 3620 rp 2500 vp olarak oyuna geçecektir.
Aynen öyle olacak siz diğerlerine bakmayın. Otomatik çeviriyor riot kodları. 3620 rp 2500 vp olarak oyuna geçecektir.
Tabi ekleme yapayım. Aynı kodu 2 ayrı oyuna kullanamazsınız.

Tabi ekleme yapayım. Aynı kodu 2 ayrı oyuna kullanamazsınız.
Eğer 2 aynı oyuna kullanıyorsam nasıl kullanabiliyorum yani iki oyunada nasıl vp ve rp olarak geçiyor orayı anlayamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı