RPCS3 God of War 3 "the PS3 application has likely crashedi, you can close it" hatası

Hasan Akat

Hectopat
God of War Collection oynayıp bitirdim. 1 ve 2'nin olduğu oyun serisi fakat 3 yükledim. ISO dosyası olarak ekledim. RPCS3'e fakat ingame yazdı. Girince de yukarıda belirttiğim hatayı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

• AMD Ryzen 5 5600H.
  • 16 GB RAM.
  • NVIDIA GeForce RTX 3060.

God of War Collection oynayıp bitirdim. 1 ve 2'nin olduğu oyun serisi fakat 3 yükledim. ISO dosyası olarak ekledim. RPCS3'e fakat ingame yazdı. Girince de yukarıda belirttiğim hatayı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

• AMD Ryzen 5 5600H.
  • 16 GB RAM.
  • NVIDIA GeForce RTX 3060.
God of War oyununu emulatorden oynayamazsınız diye biliyorum daha uyumlu değil galiba.

Gerekli ayarları uyguladınız mı?
Bu ayarları uyguladıysanız, oyunun sürümü ne? eğer güncellemediyseniz, ondan kaynaklanan bir problem de olabilir.

Gerekli ayarları uyguladınız mı?
Bu ayarları uyguladıysanız, oyunun sürümü ne? eğer güncellemediyseniz, ondan kaynaklanan bir problem de olabilir.
Denedim fakat olmadı sizin diğer forumlarda atmış olduğunuz güncelleme aygıtıyla güncellemesini yaptım zaten güncel diye mesaj aldım fakat yine aynı hatayı veriyor.

Denedim fakat olmadı sizin diğer forumlarda atmış olduğunuz güncelleme aygıtıyla güncellemesini yaptım zaten güncel diye mesaj aldım fakat yine aynı hatayı veriyor.
Oyunun İSO'sunda problem olabilir, farklı İSO indirip bir deneyebilirsin.

Ayrıca oyunun emülatör ayarlarını atarmısın?

Geri
Yukarı