RPG Oyun Önerisi

Aryalore

Kilopat
Makaleler
1
2 yıldır Skyrim oynuyorum. Şahane bir oyun. Ama oyunun suyunu çıkardım.

Bana güzel bir oyun önerebilir misiniz? RPG oyunları dışında macera oyunu da olabilir. Oyun sarsın yeter.
Fps/tps oyunları da olabilir. Grafikleri önemli değil.

Yalnız bilgisayarım güçlü değil. Orta seviye bir PC. Witcher 3 gibi oyunları önermeyin lütfen.

Mount&Blade Warband. Şu an da 4.50 TL gibi bir fiyata alınabiliyor ki parasının hakkını fazlasıyla veriyor. 1000 saati aşkın korsan oynama süremden sonra indirime girdiği bu dönemde anında aldım. Multiplayer'i de gayet sarıyor. Üstelik Türk Server' da var. Yani kesinlikle al.

Mount&Blade Warband. Şu an da 4.50 TL gibi bir fiyata alınabiliyor ki parasının hakkını fazlasıyla veriyor. 1000 saati aşkın korsan oynama süremden sonra indirime girdiği bu dönemde anında aldım. Multiplayer'i de gayet sarıyor. Üstelik Türk Server' da var. Yani kesinlikle al.
Hocam ben o oyuna 2-3 yılımı verdim. Eminim sizden fazla oynamışımdır. Bannerlord'u bekliyorum.

Dark Souls, Dark Souls II.
O oyun PC'den oynanmaz diyorlar. Konsol gerekiyormuş ve çok zor bir oyunmuş.

O oyun PC'den oynanmaz diyorlar. Konsol gerekiyormuş ve çok zor bir oyunmuş.
Ben oynadım iki oyunu da. Açıkçası Dark Souls II'yi PS4'te oynadım ama Dark Souls'u PC'de oynadım. Dualshock 4'ü takıp oynadığım için çok sıkıntı çıkarmadı açıkçası. Gamepad'in varsa al bence.

Tam bir RPG/RYO delisi olarak Dragon Age serisi,Witcher 1-2 ve Özellikle Risen 1 (Favori).
FPS-RPG olarak kesinlikle Mass Effect serisi ve Fallout serisi.
Kafayı yemek istiyorum dersen; Dark Souls.
Arkadaşlarımla co-op oynarım dersen;Borderlands 1-2(2 Efsanedir).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı