RPG oyun tavsiyesi

Eigby52

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
3080
İşlemci
5600x
O boşluğa düştüğüm oyunsuzluk evresine girdim. Oyunlarda diyalogları ben seçmezsem karakter ilişkilerini ben yönlendirmezsem o oyunu oynayamıyorum. Hikayeye az çok etki etmem lazımmış gibi hissediyorum. Bunlar olmayınca o oyun bana çok sıkıcı geliyor(Online oyunlar hariç). Buna örnek olarak RDR2 ve Uncharted 4'te çok sıkıldım. Oyunun başlarında bıraktım. Witcher, Dragon age, Mass Effect, kingdom come gibi oyunlar beni PC başına kitleten işe uykusuz gitmemi sağlayan oyunlar. Yakın zamanda Starfield çıkacak beni uzun süre götürecek oyun. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Muhtemelen oynamışsınızdır ancak belirtmediğiniz için yazayım dedim. Skyrim grafikleri kötü gelebilir ancak ekran kartınız iyi zaten, modlayarak oynayabilirsiniz.

Baldurs gate 3.3 ağustosa tam sürümü çıkıyor.İzometrik RPG.Ana hikaye , sıra tabanlı savaş , karakter düzenleme - geliştirme , sınıf seçme , yetenek yükseltme.Piyasanın açık ara en iyi oyunudur bence.Erken erişimde ilk bölüme 30 saat gömdüm.3 ağustosta tam sürümü çıkıyor.Herkes.bence bi şans vermeli bu oyuna.

Maalesef gerçek zamanlı olmuyor ama savaşırken kullanabileceğiniz birsuru büyü , birsuru yetenek bulunuyor.Yani çoğu gerçek zamanlı savaşı olan oyuna kafa tutar benim gözümde.En azından bi videosunu izleyip denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.Divinity original sin2 de aynı firmanin başka bir oyunu.Onuda deneyebilirsiniz.

Elden Ring denediniz mi?
Elden ring beni denedi. Sabırlı bir insan olduğumu anladım. Aradığım tattaki oyun değil.
Maalesef gerçek zamanlı olmuyor ama savaşırken kullanabileceğiniz birsuru büyü , birsuru yetenek bulunuyor.Yani çoğu gerçek zamanlı savaşı olan oyuna kafa tutar benim gözümde.En azından bi videosunu izleyip denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.Divinity original sin2 de aynı firmanin başka bir oyunu.Onuda deneyebilirsiniz.
Tüh. Dragon age gibi olaymış iyiymiş. Biraz baktım. Karakterin seçimlerini, çevreyle ilişkisini ve hikayesini ben belirlediğim için oynucam. Zaten aradığım şeyler bunlar.

Geri
Yukarı