RPG oyun tavsiyesi

despoTRY

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : AMD Ryzen 5 5500 4.20 Ghz 6 Çekirdek 19MB AM4 7nm İşlemci
RAM : GeIL 16GB(2x8) Evo Spear 3200mhz CL16 DDR4
Ekran Kartı : Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge 8GB GDDR6 128 Bit
SSD: GeIL 512GB Zenith P3L NVMe Okuma 2000MB-Yazma 1500MB M.2
Anakart : Gigabyte B450M K 3600mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart
İşletim Sistemi : Windows 11 64Bit
Arkadaşlar şu an Beyond: Two Souls oynuyorum ve ilerledikçe beni içine çekmeyi başarıyor, çok sağlam oyunmuş. Ve sanırım 10 saat oynanış süresi var. Ama nedense RPG oyunlar kesmiyor. Var mı öneriniz?
(Witcher, Among Us, Walking Dead bitirdiğim seriler)

Elden Ring vs. RPG mi?
Ayrıca sistemim yeter mi acaba?

Fallout serisini denediniz mi?
Biliyor musunuz? Hep aklımda ama Enis Kirazoğlu ve eleştirmenlerin videolarını izledikten sonra vazgeçtim. Çünkü seride bir kırılma var yani örneğin 3. oyun çok iyiyse 4.oyun RPG'den eser yok diyorlar. Şimdi bu oyunu sıralamasına göre oynarsam serisinde ilerledikçe zevk almam gerekirken sıkılacağım.

Biliyor musunuz? Hep aklımda ama Enis Kirazoğlu ve eleştirmenlerin videolarını izledikten sonra vazgeçtim. Çünkü seride bir kırılma var yani örneğin 3. oyun çok iyiyse 4.oyun RPG'den eser yok diyorlar. Şimdi bu oyunu sıralamasına göre oynarsam serisinde ilerledikçe zevk almam gerekirken sıkılacağım.

Ne alakası var 4. oyun öncekilere göre diyalog zenginliği ve RPG açısından zayıf kalabilir ama yazdığın oyunlardan daha iyi RPG elementleri sunan az oyun var.

Elder Scrolls ve Fallout serisi bu konuda rakipsizdir benim için.

Ne alakası var 4. oyun öncekilere göre diyalog zenginliği ve RPG açısından zayıf kalabilir ama yazdığın oyunlardan daha iyi RPG elementleri sunan az oyun var.

Elder Scrolls ve Fallout serisi bu konuda rakipsizdir benim için.

Alakasını bilmiyorum sadece dinlediklerimi ve okuduklarımı söylüyorum. Elder Scrolls oyunlarını defalarca bitirdim zaten. Fallout'a ise asla başlamam demiyorum.

@despoTRY Fallout 3, Fallout New Vegas ve Fallout 4'ü bitirdim evet 4 diğer iki oyuna ve Elder Scrolls serilerine kıyasla zayıf kalıyor ama sonuçta o da Bethesda ürünü en kötü ne olabilir. Çok daha iyi olabilirmiş ama DLC'lerle falan eksiğini kapatmışlar.

Fallout New Vegas'a gelirsek RPG olarak Elder Scrolls serisini bile tokatlayıp geçecek seviyede.

@despoTRY Fallout 3, Fallout New Vegas ve Fallout 4'ü bitirdim evet 4 diğer iki oyuna ve Elder Scrolls serilerine kıyasla zayıf kalıyor ama sonuçta o da Bethesda ürünü en kötü ne olabilir. Çok daha iyi olabilirmiş ama DLC'lerle falan eksiğini kapatmışlar.

Fallout New Vegas'a gelirsek RPG olarak Elder Scrolls serisini bile tokatlayıp geçecek seviyede.
Sizin tavsiyeniz için erken başlayacağım ama şuan hepsi için bütçem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı