RPG Oyunu önerisi

Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi hiçbir RPG oyununu uzun uzun oynamadım dolayısıyla oyun içinde çoğu zaman kayboluyorum ve sıkılıp bırakıyorum. Ancak Skyrim, Mass Effect (1-2-3) ve Fallout (3-New Vegas-4) gibi RPG deneyimlerini de tatmak çok istiyorum. Kendimi oyunun içine sokmak için ne yapmalıyım ve sizce bu oyunlardan ilk hangisini oynamalıyım? Herkese şimdiden teşekkürler...

Fallout: New Vegas ile başlayabilirsin.
Peki neden olduğunu açıklayabilir misiniz?

Mass Effect Legendary Edition'dan başlamanı öneririm. Saydığın diğer isimler gibi devasa açık dünya değil görece çizgisel bir hikayede ilerlediği için kaybolma hissini yaşamazsın. Güzel başlangıç olur.
Açıkçası ilk indirmeye başladığım oyun oldu. Teşekkür ederim...

Peki neden olduğunu açıklayabilir misiniz?

Açıkçası ilk indirmeye başladığım oyun oldu. Teşekkür ederim...
RPG’ye giriş olarak ağır değil diye hem de seride 3’e en azından 4’e göre onlardan önce New Vegas’ı oynamak daha uygun diye düşününüyorum.

RPG’ye giriş olarak ağır değil diye hem de seride 3’e en azından 4’e göre onlardan önce New Vegas’ı oynamak daha uygun diye düşününüyorum.
Anladım teşekkürler. Fallout ile Mass Effect serilerinden hangisine önce başlamak konusunda tereddütte kalacağım gibi duruyor. Bir de bir sorum daha olacak Skyrim de oynamak istiyorum ancak onu önermemenizin sebebi başlangıç olarak ağır olması mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı