RPG oyunu önerisi

ToTrz

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynarken çok sıkılıyorum. Mesela GTA 5 daha 2 gün önce aldım. 5-6 saat sonra silesim geldi. Oysaki 3 yıldır GTA 5'im olsa da oynasam diyordum. Mesela Online oyunlar artık çok sıkmaya başladı ama bende hikayeli oyunları pek sevmiyorum. Böyle conqueror's Blade tarzı oyunları seviyorum. Ama onlardan da hemen sıkılıyorum. Yani Online oyun arıyorum. Önerebileceğiniz rol yapma ( conqueror's Blade ) tarzı oyun önerebilir misiniz? Bir de can sıkıntımı nasıl giderebilirim?

Garry's Mod Dark RP bakabilirsiniz. Çocuk dolu ve çok rol dışı olay olmasına rağmen eğleniyorum. Bence zevkide orada çok ciddi RP dönmüyor.

Conqueror's Blade tarzı seviyorum o tarz önerin demişsiniz ama onlardan çabuk sıkılıyorum demişsiniz bence siz oyun oynamaya bir süre ara verin.

Conqueror's Blade tarzı seviyorum o tarz önerin demişsiniz ama onlardan çabuk sıkılıyorum demişsiniz bence siz oyun oynamaya bir süre ara verin.

İyi öneriymiş :)

The outer worlds. FPS şeklinde bir RPG oyunu. Türkçe yamasını biraz araştırarak doğru yamayı bulabilirsin.

Bakacağım. Teşekkürler.

Warframe, Destiny, WoW, Skyrim, oblivion oynayabilirsiniz.

Hepsine bakacağım teşekkürler.

Garry's Mod Dark RP bakabilirsiniz. Çocuk dolu ve çok rol dışı olay olmasına rağmen eğleniyorum. Bence zevkide orada çok ciddi RP dönmüyor.

Bakacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı