Çözüldü RPG türü offline mobil oyunun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swaglikeohio

Hectopat
Selam. Birkaç ay evvelsi ben bir oyun oynuyordum ancak sonrasında sildim ve şu anda geri yüklemek istiyorum. Adını bilen var mıdır?

Oyun RPG türü bir oyun. Offline. Yeni bir save açtığınızda okçu, büyücü ve savaşçı olarak üç sınıf var. Platform tarzı bir oyun. Yaratıkları öldürüp lootlarını alıyorsunuz. Itemlere enchant basılabiliyordu. Upgrade edilebiliyordu. Oyunda skill ağacı vardı.

Savaşçının bir yeteneği dönerek vurmasını sağlıyordu (LoL'deki Garen e)

Oyun 2D.

Oyunun ikonunda mor bir el (veya mor ışık içinden çıkan bir el) vardı eğer yanlış hatırlamıyor isem. Yapımcılarının Discord sunucuları da vardı.

Teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama mağazasının satın alınanlar kısmında bu uygulamayı göremiyor musunuz? İkonunu bile hatırlıyorsunuz çünkü, ondan dolayı soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedenini anlamamakla birlikte bulmanıza sevindim. 😌
Google ile kişisel bir problemim var. Cihazımda en ufak Google'a dair iz yok. Root ile tüm google ve sistem programlarını silip apk dosyaları ile kendi UWP uygulamalarımı yaptım.

Gmail yerine tempmail kullanırım. Ya da eski eski bir protonmail hesabım var onu kullanırım. Şahsi bir email kullanmak kulağa korkutucu geliyor.

Google ile kişisel bir problemim var. Cihazımda en ufak Google'a dair iz yok. Root ile tüm google ve sistem programlarını silip apk dosyaları ile kendi UWP uygulamalarımı yaptım.

Gmail yerine tempmail kullanırım. Ya da eski eski bir protonmail hesabım var onu kullanırım. Şahsi bir email kullanmak kulağa korkutucu geliyor.

İlginç, Huawei telefon kullansanız sorun kökten çözülür gibi ama? :)

Ah, hayır. O işleri kendi elin ile yapmanın verdiği zevk açıklanamaz. Sanat gibi. Softbrick atmak, custom rom atmak, kendi kernelini yapıp overclock yapmak...anlatılmaz...

Daha önce yaptım da artık yoruldum sanırım ya, bu kadar para verdiğim ürüne bir şey olsun istemiyorum artık. Para önemli. Para bana para kazandırıyor. :)

Daha önce yaptım da artık yoruldum sanırım ya, bu kadar para verdiğim ürüne bir şey olsun istemiyorum artık. Para önemli. Para bana para kazandırıyor. :)
Ne yazık ki öyle :c Keşke android cihazlar biraz daha ucuz olsa idi. Kernelinden tut romuna her şeyi overclock ederdim. Arkadaşımın mi9'u var konabess ile adreno 640 gpu'sunu overclock etmiş, thermal throttle olayını kaldırmış, işlemci hep performance governor 2.8ghz sabit. Manyak bir cihaz yaptı kendisi.

Geri
Yukarı