RS200 için ekipman önerisi

Burak 18

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba şu an ekipman arıyorum ve motora yeni başladım RS200 alacağım.
Buna uygun ekipman önerebilir misiniz a-Z'ye?
Ben kendi başıma toplamaya çalıştım, (değiştir ya da farklı bir modelini al diyebilirsiniz) fakat hangi marka iyidir hangi modeli iyidir diye bir sorayım dedim mesela montlar da markanın yanında değişik sayılar yazıyor. Modeli galiba ne anlama geliyor bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, saygılar.

Topladığım ekipmanlar:

Hocam ekipmandan kısıyormuşsunuz gibi geldi bir tık. Rapid yerine en azından daha kaliteli bir kask alın. En kötü rapid almayın bir tık üstüne bunu alın para sıkıntı olursa ki kullanırken en azından hem şeffaf hem mat vizörü olsun. Ama bana kalırsa kask olarak fiyatı 8-9k civarlarındakinlere bakın. Supersport motor alıyorsunuz. Ben scooter kullanacağım diye rapid almıştım. Supersport'da çok daha hızlı kazalar oluyor.

Hocam ekipmandan kısıyormuşsunuz gibi geldi bir tık. Rapid yerine en azından daha kaliteli bir kask alın. En kötü Rapid almayın bir tık üstüne bunu alın para sıkıntı olursa ki kullanırken en azından hem şeffaf hem mat vizörü olsun. Ama bana kalırsa kask olarak fiyatı 8-9k civarlarındakinlere bakın. Supersport motor alıyorsunuz. Ben scooter kullanacağım diye Rapid almıştım. Supersport'da çok daha hızlı kazalar oluyor.

Listeyi zaten ben pek düşünerek yapmadım Trendyol'dan bakarak ekledim tüm ekipmanlara bakıp öneride bulunabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı