RS200 vs NS200

• Konuyu başlatan Mecroh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 396
Yeni başlayan birisine CBR asla alınmaz her gün farklı sorun çıkartır sanayiden çıkamazsınız ABS de yok TCS de yok. R125 ise saçmalık o paraya alınmaz satması zor parça fiyatları motorun fiyatı kadar. Başlangıç motorlarınızı çin yada hint alın sorun çıkartırsa çözmesi uygun
15 Yıllık japon öneriyorlar valla şaka gibi. 15 Yıllık 50-60k km de blok açmaya hazır olan motor alıcağıma sıfır parçası olan alırım mis gibi sürerim.

15 yıllık Japon öneriyorlar vallahi şaka gibi. 15 yıllık 50-60k km de blok açmaya hazır olan motor alıcağıma sıfır parçası olan alırım mis gibi sürerim.

15 değil 3-5 sene olsa bile R25, CBR250R ve MT07 gibi motorlar tanıdık dışından asla alınmaz o motorların düzgün kullanılabilme ihtimali acayip zor.

15 değil 3-5 sene olsa bile R25, CBR250R ve MT07 gibi motorlar tanıdık dışından asla alınmaz o motorların düzgün kullanılabilme ihtimali acayip zor.
Yok 15-10 yıllık deme sebebim arkadaşın bütçesi ns200 ve rs200 yetiyor anladığım kadarıyla o fiyata alıcağın japondan da bir şey olmaz yani.

Yok 15-10 yıllık deme sebebim arkadaşın bütçesi NS200 ve RS200 yetiyor anladığım kadarıyla o fiyata alıcağın Japon'dan da bir şey olmaz yani.

Aynen öyle ben arkadaşın yerinde olsam çinlide olsa RKS R250 alırdım hem TCS si var hem de ABS si öğrenmek için güzel motor buji harici kroniğide yok.

Birebir aynısı Şu an hala 2022 NS200 kullanıcısıyım. Yeniden alacak olsam yine NS alırım.
RS sevdiğim yönleri çok daha yakışıklı ve motor sesi egzozdan dolayı daha hoş kesinlikle
NS sevdiğim yönleri daha ucuz :) grenaj yok düştüğünüz veya biri çarptığı zaman 30 binlik olmuyorsunuz. Çok az da olsa (galiba 5-10 cm daha dik oturma pozisyonu var)

Katılıyorum Yamaha ve Honda'nın ikinci elinden uzak durmak lazım içinden geçiyorlar. Bir de eski sahipleri 30 yaş üstü olmasına dikkat edin. (ben öyle yaptım)

Geri
Yukarı