Rsa Teknoloji isimli satıcı güvenilir midir?

H€XA

Decapat
Daha fazla  
Konu eski ama dün yaşattıkları sıkıntıyı aktarıyım en azından firmayı aratanlar-alışveriş yapacak arkadaşlara referans olur.

Dün bir bilgisayar kasası sipariş verdim. 1989 tl den GG üzerinden. Sabah siparişi iptal etti satıcı. ''Satış neden iptal edildi'' diye sordum GG üzerinden. Elbette cevap gelmedi. İlanı da kaldırmış.

N11 de buldum RSA'yı. Başka nick ile stok sordum. N11 üzerinden anında cevap geldi ''Stok var'' cevabı aldım. Durumu söyleyince bu sefer stok yok dediler:)
Neden böyle bir şey yaptıklarını da şöyle söyliyim. Ben 1989tl den aldım ertesi gün 2200tl den listelediler kasayı. Stok yok diyorlar ama hepsiburada-N11-Trendyol gibi sitelerde halen kasanın ilanı aktif.

Kasayı alamadığım gibi kredi kartıma taksitle ödenecek para + 50tl world puandan da oldum. GG'de bu yorum/puanlama sistemi değişmiş herhalde. ELbette olumsuz yorum yazdım ama halen yayınlanmadı. Demek ki yayınlamıyorlar! eskiden kısa sürede yayına girerdi olumlu/olumsuz yorumlar. Kısacası yaşattıkları bu.

Rsa teknoloji üzerinden Hepsiburada'dan mouse satın aldım. Erken kargoya veriyor diye tercih ettim sözde 20.04.2020'de kargoya verilecekti fakat şimdi 21.04.2020 ve gün bitiyor yine kargoya verilmedi tercih edecekler varsa kesinlikle tercih etmesin. Ederseniz de sabrınız sınanabilir.

Konu eski ama dün yaşattıkları sıkıntıyı aktarıyım en azından firmayı aratanlar-alışveriş yapacak arkadaşlara referans olur.

Dün bir bilgisayar kasası sipariş verdim. 1989 tl den GG üzerinden. Sabah siparişi iptal etti satıcı. ''Satış neden iptal edildi'' diye sordum GG üzerinden. Elbette cevap gelmedi. İlanı da kaldırmış.

N11 de buldum RSA'yı. Başka nick ile stok sordum. N11 üzerinden anında cevap geldi ''Stok var'' cevabı aldım. Durumu söyleyince bu sefer stok yok dediler:)
Neden böyle bir şey yaptıklarını da şöyle söyliyim. Ben 1989tl den aldım ertesi gün 2200tl den listelediler kasayı. Stok yok diyorlar ama hepsiburada-N11-Trendyol gibi sitelerde halen kasanın ilanı aktif.

Kasayı alamadığım gibi kredi kartıma taksitle ödenecek para + 50tl world puandan da oldum. GG'de bu yorum/puanlama sistemi değişmiş herhalde. ELbette olumsuz yorum yazdım ama halen yayınlanmadı. Demek ki yayınlamıyorlar! eskiden kısa sürede yayına girerdi olumlu/olumsuz yorumlar. Kısacası yaşattıkları bu.
Merhaba bu yorumu RSA Bilgi Teknolojileri adına yapıyorum. Elimizden geldiğince hakkımızda yapılmış olumlu yada olumsuz eleştirilere cevap vermek için buradayız . Değerli müşterimiz gitti gidiyor mağazamızdan Cougar Conquer 1 modelini satın almışsiniz . Cougar Conquer serisinde conquer 1 ve conquer 2 olmak üzere iki model mevcuttur . Sipariş verdiğiniz conquer 1 modeli o hafta stoklarımızda olmadığı için siparişinize red vermek zorunda kaldik. İletişim numaranız gizlilik gereği bizler ile paylaşılmadigi için sizi arayamadik. Daha sonra n11 magazamiza farklı bir kullanıcı adı ile soru sormussunuz ve stok var cevabı almışsınız . Bunun nedeni de entegrasyon stok güncellemesini maalesef anlık olarak yapamıyor. Şayet halen kasa satın almadi iseniz bize özel den telefon numaranizi paylaşırsanız size memnuniyetle yardımcı olacağız ve bu hatamizi telafi edeceğimiz den emin olabilirsiniz Saygılarımla sağlıklı günler dilerim
Rsa teknoloji üzerinden Hepsiburada'dan mouse satın aldım. Erken kargoya veriyor diye tercih ettim sözde 20.04.2020'de kargoya verilecekti fakat şimdi 21.04.2020 ve gün bitiyor yine kargoya verilmedi tercih edecekler varsa kesinlikle tercih etmesin. Ederseniz de sabrınız sınanabilir.
Merhaba bu yorumu RSA Bilgi Teknolojileri adına yapıyorum. Bizler tüm siparişlerimizi günlük olarak kargo şubelerine teslim ediyoruz. Maalesef milyonlarca insan şuan internet den sipariş veriyor. Bu nedenle kargo firmaları kitlenmis durumda. Gecikme bundan ötürü yaşanmaktadır. Bizler belirtilen günde kargolama yapmadığınız her sipariş için ceza ödüyoruz. Bundan ötürü bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz. Saygılarımla sağlıklı günler dilerim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı