RTX 2000'li laptop fiyatları neden pahalı?

161553

Hectopat
Makaleler
1
Fiyatlara bakıyorum, RTX 2070'li laptop fiyatları RTX 3060'lılarla kafa kafaya gidiyor. RTX 2070 gerçekten bu kadar iyi bir kart mı?

İkisi neredeyse denk diye biliyorum, tabii ki RTX 3060 daha yeni bir kart. İnternetten karşılaştırmalarına bakabilirsin, karşılaştırma linki attığımda ceza yiyorum nedense.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS değerleri böyle.

İkisi neredeyse denk diye biliyorum, tabii ki RTX 3060 daha yeni bir kart. İnternetten karşılaştırmalarına bakabilirsin, karşılaştırma linki attığımda ceza yiyorum nedense.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS değerleri böyle.
Bu kanal yanlış bilgi veriyor. Bilginiz olsun.
Aynı serinin 70 serisi laptopu 1900 dolarsa 60 serisi laptopu 1700 dolar oluyor.
O yüzden 70 serisi şuan daha pahalı, eski olsa bile.
Yurtdışında 1400/1500 dolar civarına indiriyorlar bazen ama ülkemizde inmiyor fiyatları.
3060 2070'den biraz daha iyi bir kart.

Bu kanal yanlış bilgi veriyor. Bilginiz olsun.
Neye göre yanlış bizi aydınlatırsan güzel olur. Tabii ki laptopa göre bu değerler yanlış, adam masaüstünde deniyor. Bir de işlemci olarak Ryzen 9 5900x kullanıyor başka bir işlemciyle tabii ki değerler farklı olur fakat iki kart arasındaki FPS farkları videodaki gibi olur aşağı yukarı. Onun için attım.

Neye göre yanlış bizi aydınlatırsan güzel olur. Tabii ki laptopa göre bu değerler yanlış, adam masaüstünde deniyor. Bir de işlemci olarak Ryzen 9 5900x kullanıyor başka bir işlemciyle tabii ki değerler farklı olur fakat iki kart arasındaki FPS farkları videodaki gibi olur aşağı yukarı. Onun için attım.

Şubatta çıkan kartın 19 Ocak'ta test edilmesi.
Ayrıca direk Average FPS veren kanallara inanmayınız. Canlı olarak değer verenlere bakınız.

Neye göre yanlış bizi aydınlatırsan güzel olur. Tabii ki laptopa göre bu değerler yanlış, adam masaüstünde deniyor. Bir de işlemci olarak Ryzen 9 5900X kullanıyor başka bir işlemciyle tabii ki değerler farklı olur fakat iki kart arasındaki FPS farkları videodaki gibi olur aşağı yukarı. Onun için attım.

Aynı kanal 3050 çıkmadan 5 ay önce kartı test etmişti:D tamamen uydurmasyon test yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı