RTX 3000 laptop fiyatları

En ucuz 2060 10400 TL hocam ne yaptınız.

Hocam, 11000TL olma ihtimali var mıdır?
Büyük markalar için konuşuyorum çünkü laptoplarda malzeme kalitesi çok önemli. 1 seneden sonra ısınmasıyla, onunla bununla uğraşmak istemiyorsanız yani.
En ucuz 2060 10400 TL hocam ne yaptınız.

Hocam, 11000TL olma ihtimali var mıdır?
Monster düşünüyorsanız bu civara olabilir.

Büyük markalar için konuşuyorum çünkü laptoplarda malzeme kalitesi çok önemli. 1 seneden sonra ısınmasıyla, onunla bununla uğraşmak istemiyorsanız yani.

Ucuz olsun üflerim asldjasld. Şaka bir yana haklısınız hocam ama fiyatlar gerçekten çok uçuk maalesef.

Parçanın hakkını verecek özellikler bilgisayarda bulunuyorsa 11k falan zor. Burda panel büyüklüğü ve tazeleme hızı gibi özelliklerden bahsediyorum. Monster cephesinde Tulpar T7 v20.2 daha yeni 11 bin liraya düşmüşken birkaç ay sonra yeni Intel işlemcilerle birlikte aynı fiyata çıkması zor. Ben sormuştum Monster'a. 11. Nesil Intel ve 3000 serisi gelince yeni modeller gelecek dediler. Fiyat için de yeni çıkan bir teknolojik ürünün eskisinden ucuz olduğunu henüz görmedik dediler.

Bu bilgiler ışığında 17.3 inç 144hz RTX 3060 gibi özellikleri barındıran ASUS veya MSI gibi laptopların değil 11 bin, 13-14'e gelmesi bile iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı