RTX 2060+1 TB SSD vs RTX 2070+1 TB HDD+256 GB SSD

Tabii ki 2070 ve 256 GB SSD hocam. HDD veya SSD oyun performansınızı değiştirmez. İleride SSD'yi yükseltebilirsiniz. Ama o iki ekran kartı arasında gözle görülür performans farkı var. Ama işlemci olarak ne kullanacağınız da önemli. Besleyebileceği sınır 2060 olan bir işlemciyse 2070'de darboğaz yapabilir.

Tabii ki 2070 ve 256 GB SSD hocam. HDD veya SSD oyun performansınızı değiştirmez. İleride SSD'yi yükseltebilirsiniz. Ama o iki ekran kartı arasında gözle görülür performans farkı var. Ama işlemci olarak ne kullanacağınız da önemli. Besleyebileceği sınır 2060 olan bir işlemciyse 2070'de darboğaz yapabilir.

Teşekkür ederim. Bir tanıdığım ben olsam SSD'ye önem verirdim dediği için yazdım.

İki laptopta ısınma sorunlu, almanızı tavsiye etmem.

İki laptopta ısınma sorunlu, almanızı tavsiye etmem.

Teşekkür ederim ben bu siteyi hiç bilmiyorum nerenin sitesi güvenilir mi ne kadar zamana geliyor oradaki yazan fiyata mı gelir yoksa vergi gibi ekstra bir miktar verecek miyim?
Ve siz olsanız oyun ve yazılım için hangisini tercih ederdiniz.

Teşekkür ederim ben bu siteyi hiç bilmiyorum nerenin sitesi güvenilir mi ne kadar zamana geliyor oradaki yazan fiyata mı gelir yoksa vergi gibi ekstra bir miktar verecek miyim?
Ve siz olsanız oyun ve yazılım için hangisini tercih ederdiniz.
Güvenilir bir site, Amazon gibi. Yazan fiyatı ödersiniz sadece, ek vergi gelmez. Ben paneli daha büyük olan bir ürün seçerdim, G17 o yüzden.

Geri
Yukarı