RTX 2060 10K-13K laptop önerisi

Tamam da RTX 2060'lı sisteme 13k verilirmi?
Laptop'ların en kötüleri 3000-4000 arası zaten arkadaşın maddi durumu var demek ki.Ben RTX 2060'lı masaüstü bilgisayarı 6000 TL'ye topladım ve pişmanlık duymuyorum Laptopların taşınabilme mobilitesi sayesinde çok daha fazla değer kazanıyorlar masaüstü bilgisayarlara nazaran.

Laptop'ların en kötüleri 3000-4000 arası zaten arkadaşın maddi durumu var demek ki.Ben RTX 2060'lı masaüstü bilgisayarı 6000 TL'ye topladım ve pişmanlık duymuyorum Laptopların taşınabilme mobilitesi sayesinde çok daha fazla değer kazanıyorlar masaüstü bilgisayarlara nazaran.
Genelde tasınabılır diye alıp 1 yıl sonra satıp masaustu alıyoruz 😁

Genelde tasınabılır diye alıp 1 yıl sonra satıp masaustu alıyoruz 😁
O da doğru yanlış anlaşılmasın laptop savunmuyorum sadece arkadaş konuyu laptop ihtiyacı için açmış oradan biri çıkıp masaüstü al demiş o yüzden biraz tepki gösterdim yoksa benim bilgisayarım da masaüstü yani :D .

Laptop önceliğim fakat illa laptop olacak diye bir şey yok benim için. Arkadaş rtx2080 li sistem önermiş bu fiyata. Bakacağım artık saolun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı