RTX 2060 2K monitöre sıkıntı çıkarır mı?

Nebi0

Zeptopat
Daha fazla  
2060 ekran kartım var Ryzen 5 5600X işlemci alacağım, genelde 2060 sıkıntı çıkarır diyorlar ama işlemci kurtarır mı? Ayrıca oynadığım oyunlar: LoL CS AAA oyunlar ara sıra video film izlediğim de oluyor. Yakın zamanda ekran kartını değiştiremem ama 1 yıl içerisinde değiştirebilirim, o zamana kadar çok büyük sıkıntı çıkarmaz herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2060 ekran kartım var Ryzen 5 5600X işlemci alacağım, genelde 2060 sıkıntı çıkarır diyorlar ama işlemci kurtarır mı? Ayrıca oynadığım oyunlar: LoL CS AAA oyunlar ara sıra video film izlediğim de oluyor. Yakın zamanda ekran kartını değiştiremem ama 1 yıl içerisinde değiştirebilirim, o zamana kadar çok büyük sıkıntı çıkarmaz herhalde.
8GB bile yetersiz iken 6GB VRAM'in 2K için hiç yeterli geleceğini sanmıyorum. İşlemci olarak 5600X'e o kadar para vermeyin, 5600 alın geçin.

8 GB bile yetersiz iken 6 GB VRAM'in 2K için hiç yeterli geleceğini sanmıyorum. İşlemci olarak 5600X'e o kadar para vermeyin, 5600 alın geçin.

8 GB nasıl yeterli değil dostum 6 GB sınır olsa da videoda gördüğümüz gibi sıkıntısız oynatıyor bir süre götürecektir RTX2060 ileride değiştirilebilir. İşlemci konusuna katılıyorum.

Bir de kart modeli önemli burada sadece VRAM olarak bakmamak lazım.

8 GB nasıl yeterli değil dostum 6 GB sınır olsa da videoda gördüğümüz gibi sıkıntısız oynatıyor bir süre götürecektir RTX2060 ileride değiştirilebilir. İşlemci konusuna katılıyorum.

Cevabın için teşekkür ederim oyunlar da çok sıkıntı çıkarır mı acaba.

8 GB bile yetersiz iken 6 GB VRAM'in 2K için hiç yeterli geleceğini sanmıyorum. İşlemci olarak 5600X'e o kadar para vermeyin, 5600 alın
Peki va 1080p 27 inç monitör önerir misiniz bütçe 7k civarı

8 GB bile yetersiz iken 6 GB VRAM'in 2K için hiç yeterli geleceğini sanmıyorum. İşlemci olarak 5600X'e o kadar para vermeyin, 5600 alın geçin.

Bahsettiğiniz görselde ki değil mi hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_1910.png
    IMG_1910.png
    278,7 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_1911.png
    IMG_1911.png
    190,1 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Burada daha ucuz site güvenilir diyor herkes.

Bahsettiğiniz görselde ki değil mi hocam.

Kart modeli olarak baksak bile 2060 bir 1080p kartı, 2K değil. Günümüzde 3070 gibi 8 GB VRAM'e sahip bir 2K kartı çoğu oyunda 2K çözünürlükte VRAM yetersizliği çekiyor.

Kart modeli olarak baksak bile 2060 bir 1080p kartı, 2K değil. Günümüzde 3070 gibi 8 GB VRAM'e sahip bir 2K kartı çoğu oyunda 2K çözünürlükte VRAM yetersizliği çekiyor.

Hocam her yerde aynı şeyi duyuyorum ama oyun testlerinde çok güzel oynatıyor anlamadım vallahi.

Evet, çıkarır. İleride minimum 10GB VRAM'e sahip bir kart alin 2K için.
VA panel onermem.

Evet, çıkarır. İleride minimum 10GB VRAM'e sahip bir kart alin 2K için.

VA panel onermem.

Çok teşekkürler son bir sorum var 27 inç 1080 p piksellenme yapar diyorlar doğru mu.

Yeni konular

Geri
Yukarı