RTX 2060 6 GB ile ne kadar kazarım?

xbea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde RTX 2060 6 GB var. Dizüstü bilgisayar kullanıyorum. RTX 2060 özellikleri; genelde 1860MHz hızında ve ara ara 1920MHz çıkabiliyor. Sizce ben günde 12 saat ETH kazarsam aylık getirisi ne olur? 6 saat ETH kazarsam ne olur? ETH yerine rvn kazsam gelir artar mı? 230W tüketiyor dizüstü bilgisayarım, bundan dolayı elektrik faturası olarak çok bir miktar yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Son olarak aynı sorular ancak RTX 3070 için geçerli olursa ne olur? Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. İyi forumlar, saygılar.

Not: Madencilik konusunda çok genel bir bilgim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcak havayı dışarı sağlıklı tahliye edemeyeceğinizden ötürü önermiyorum. Laptopa yazık edersiniz. RTX 2060 ile +30 MHs almanız gerek sanırım.

Laptopta mining yapmak sağlıksız diye biliyordum.
Hocam cihazım serin çalışıyor.
Bence laptopla madencilik yapmayın Allah korusun patlamasın.
Hocam cihaz serin çalışıyor.
Bu değerlere yakın olur tahminimce.
Emin misiniz? Eğer böyle ise bugün başlarım direkt.
Sıcak havayı dışarı sağlıklı tahliye edemeyeceğinizden ötürü önermiyorum. Laptopa yazık edersiniz. RTX 2060 ile +30 MHs almanız gerek sanırım.
Hocam cihaz serin çalışıyor. Bir de mesela U.V ile kazma hızını sabit tutup, sıcaklıkları düşürebiliyor muyuz? Çünkü sanki böyle bir şey okumuştum. Eğer sıcaklıkları biraz daha düşürürsem tam on numara olacak. Ama şu anda da beni üzmeyecek sıcaklıklarda çalışıyor kendisi. +30MHs ile günde ortalama 12 saat ile ne kadar kazanırım? 6 saat ile ne kadar kazanırım? Bir de ETH yerine RVN kazarsam daha fazla kazanır mıyım?

Hocam cihazım serin çalışıyor.

Hocam cihaz serin çalışıyor.

Emin misiniz? Eğer böyle ise bugün başlarım direkt.

Hocam cihaz serin çalışıyor. Bir de mesela U.V ile kazma hızını sabit tutup, sıcaklıkları düşürebiliyor muyuz? Çünkü sanki böyle bir şey okumuştum. Eğer sıcaklıkları biraz daha düşürürsem tam on numara olacak. Ama şu anda da beni üzmeyecek sıcaklıklarda çalışıyor kendisi. +30MHs ile günde ortalama 12 saat ile ne kadar kazanırım? 6 saat ile ne kadar kazanırım? Bir de ETH yerine RVN kazarsam daha fazla kazanır mıyım?
Serin çalışsa bile illaki ısınır bence hiç kalkışmayın cihazın ömrü kısalabilir.

Serin çalışsa bile illaki ısınır bence hiç kalkışmayın cihazın ömrü kısalabilir.
Hocam oyun oynadığımda da aynı sıcaklılar hatta daha fazlalarını görebiliyor? Ben de aşırı oyun oynayan biri değilim, cihaz öyle duracağına sanki oyun oynuyormuşçasına çalışsın bari.

Geri
Yukarı