RTX 2060 74 derece

Metelee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ekran kartım RTX 2060 işlemcim ise i5-9400F. Bugün sadece ekran kartıma termal macun sürdüm Forza Horizon 4 ve ETS 2 Ultra ayarlarda 74 derecenin üstüne çıkmıyor sizce normal mi? Yoksa biraz daha termal macun sürmem lazım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, ekran kartım RTX 2060 işlemcim ise i5-9400F. Bugün sadece ekran kartıma termal macun sürdüm Forza Horizon 4 ve ETS 2 Ultra ayarlarda 74 derecenin üstüne çıkmıyor sizce normal mi? Yoksa biraz daha termal macun sürmem lazım mı?

Sıcaklık iyi. Fazla macun sürmek faydadan çok zarar verir.

Bismillah daha üç ayı dolmayan karta neden termal macun sürüyorsunuz? Yaptığınız işlem garanti dışı kalmasına sebep olabilir. Belki de olmuştur.

74 Normal bir sıcaklık. Ancak fazla da zorlamamanızı tavsye ederim Ekran kartının driverlarını güncel tutun ve birlikte gelen programdan fan ayarlarını yapın bu kadar basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı