RTX 2060 84 derecede 200 dakika çalıştı

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RTX 2060 kartımın MSI Afterburner'de fan ayarı yanlışlıkla Auto yerine en düşükte kalmış bende oyuna girdim arada bir drop girince haliyle ne oluyor yahu deyip programı açtım bir de ne göreyim %29 fan hızıyla 84 derecelerde çalışmış kart 15-20 dk boyunca. Sizce bir şey olmuş mudur?

Başlıkta yanlışlıkla 200 yazılmış 20 olacak hocam.

RTX 2060 kartımın MSI Afterburner'de fan ayarı yanlışlıkla Auto yerine en düşükte kalmış bende oyuna girdim arada bir drop girince haliyle ne oluyor yahu deyip programı açtım bir de ne göreyim %29 fan hızıyla 84 derecelerde çalışmış kart 15-20 dk boyunca. Sizce bir şey olmuş mudur?

Bir şey olacağını sanmıyorum.

Bir şey olacağını zannetmiyorum hocam. Bu kartlar 90 derecede bile saatlerce çalışabilen kartlar. Leptoplar da iç temizlik yapılmadıkça çok rahat 85 dereceleri gören kartlar. Ona rağmen bir şey olmuyor. 20dk gibi kısa bir sürede de bir şey olacağını zannetmiyorum

84 derecede 20 dakika değil 90 derecede 500 dakika çalışsın yine hiçbir şey olmaz.

Panik yapmayın hocam en ufak bir sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı