RTX 2060 Battlefield 5 80 FPS'de sabit kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yagizalp1602

Femtopat
Daha fazla  
2 hafta önce yeni bir bilgisayarı topladım, RTX 2060, i7 10700K ve X2 8 GB RAM ve Battlefield 5'e girdim FPS 80'de kalıyor. Hiçbir çatışmanın olmadığı veya gökyüzüne bakınca 200 FPS oluyor, onun dışında hep 80'de sabit hatta bazen 60 bile oluyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim veya böyle olması normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 hafta önce yeni bir bilgisayarı topladım, RTX 2060, i7 10700K ve X2 8 GB RAM ve Battlefield 5'e girdim FPS 80'de kalıyor. Hiçbir çatışmanın olmadığı veya gökyüzüne bakınca 200 FPS oluyor, onun dışında hep 80'de sabit hatta bazen 60 bile oluyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim veya böyle olması normal mi?

Ekran kartı panelinde vsnyc veya FreeSync ayarı açıkmı veya oyun içi bu ayarlar açık mı?

Her şeyi Ultra'ya alma kenar yumuşatma falan kapat bunlar hiçbir işe yaramıyor bir de BF de DirectX sorunları oluyordu BF1 oynuyorum bende onu da dener misin?
Deniyeyim zaten battlefield 5 te fps sorunu varmış sanırım genel olarak birde işlemcinin ve anakartın bazı driverları tanımlanmamış acaba o yüzdenmi fps sorunu yaşıyorum

Geri
Yukarı