RTX 2060 benchmark sonuçları nasıl?

windyroute

Hectopat
Ekran kartı: MSI RTX 2060 Ventus XS OC 6 GB Benchmark Point biraz düşük gibi geldi. CS:GO'da da FPS sorunları yaşıyorum. Sizce bu değerler iyi mi bir sorun varsa sorun ne olabilir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-28 204701.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-28 204701.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 92
Ekran kartı: MSI RTX 2060 Ventus XS OC 6 GB Benchmark Point biraz düşük gibi geldi. CS:GO'da da FPS sorunları yaşıyorum. Sizce bu değerler iyi mi bir sorun varsa sorun ne olabilir?
Düşük değil bence, nasılsa MSAA ayarını fullemişsiniz bu kadar FPS ve puan normal gibi geldi.

Gördüğüm kadarıyla bu karttan kullanan baya bir kişi var. Hepsinde bir problem var. Bu kart mı sorunlu yoksa işlemci mi yetmiyor? Bu karta sahip çoğu kişi AMD işlemci kullanıyor.

Windows 10'ay yükseltin. Sonuçlar normal gibi.
Aslında windows 10 kullanıyorum ama neden burda windows 8 anlamadım ben de
Düşük değil bence, nasılsa MSAA ayarını fullemişsiniz bu kadar FPS ve puan normal gibi geldi.
Açıkçası çok anladığım işler değil. Bilgisayarı aldığım siteye mail attım. Onlar gönderdi programı öyle test yaptım
Gördüğüm kadarıyla bu karttan kullanan baya bir kişi var. Hepsinde bir problem var. Bu kart mı sorunlu yoksa işlemci mi yetmiyor? Bu karta sahip çoğu kişi AMD işlemci kullanıyor.
Ryzen 3600 ve 1660ti kullanan arkadaşım cs de 400 500 fps arası oynayabiliyor. Görüntü ayarlarımız hemen hemen aynı fakat ben 180 fpsle ve sürekli droplu oynuyorum.
Ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz? Sisteminizi yazar mısınız?
Msi RTX 2060 Ventus cs 6GB OC
Ryzen 5 2600x 4.2
8x2 dual cl 16 4200 ram
msi b450 gaming plus max
samsung 970evo plus ssd
Sistemin oyunlarda düşük fps verdiğini düşünüyorum özellikle CS GO da

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı