RTX 2060 D6 ve R3 3100 uyumlu mu?

Hocam konunun dışında olacak ama RX 570 AMD Ryzen 3 3100 MSI'a 320 m a Pro 16 GB RAM 2.el ne kadar gider.

Hocam benim ekran kartında sorun var ondan değişmek istiyorum.

Anladım. Ancak belirtmeyi unuttum, RX 6600 işleminize biraz darboğaz yapabilir. Bu yüzden işlemcinizi yükseltmenizi de öneririm. Ancak bana kalsa Intel tabanlı bir sisteme geçin. Emin olun kafanız daha rahat olur. i3 12100F tam bir fiyat performans işlemcisidir. Ve RX6600/RTX3060 gibi kartları da rahatlıkla besleyebilecek güçte bir işlemcidir. Tavsiyem elinizdeki işlemci ve anakartı satın. Üstüne 12100F ve uyumlu bir anakart alın. Eğer böyle bir şeye karar verir iseniz yardımcı olurum seve seve.

AMD ekran kartı almayın.
Hocam rx 500 yada 5000 serisinde değiliz artık geçin şu boş ön yargıyı fakat illa daha fazla fiyata daha düşük performans istiyorsanız alın. Allah aşkına aynı fiyatta olsalar rtx 3060’ı rx 6900 XT’ye tercih ederim diyen insanlar var ya.

Hocam RX 500 ya da 5000 serisinde değiliz artık geçin şu boş ön yargıyı fakat illa daha fazla fiyata daha düşük performans istiyorsanız alın. Allah aşkına aynı fiyatta olsalar RTX 3060'ı RX 6900 XT'ye tercih ederim diyen insanlar var ya.
Tamam kardeşim sen git AMD ekran kartı al ama sonra gelip burada WattMan hatası aldığının veya ekranın sebepsizce karardığının konusunu açma tamam mı?

Tamam kardeşim sen git AMD ekran kartı al ama sonra gelip burada WattMan hatası aldığının veya ekranın sebepsizce karardığının konusunu açma tamam mı?

Kesinlikle katılıyorum. Tam olarak bu tarz sebeplerden dolayı AMD ürünlerine yanaşmam ve yanaştırmam. Intel&nvidia en güçlü ve en stabil ikilidir. Kalite asla ucuz değildir.

Kesinlikle katılıyorum. Tam olarak bu tarz sebeplerden dolayı AMD ürünlerine yanaşmam ve yanaştırmam. Intel&nvidia en güçlü ve en stabil ikilidir. Kalite asla ucuz değildir.
Kalite aslında ucuzdur. Ama bizim ülkemiz için geçerli olan bir durum değil. Bizim ülkemizde arasında 2000 TL oynayan ekran kartları Amerika'da 50-100 dolar farkla satılıyor.

Geri
Yukarı