RTX 2060 Duyuruldu!

RTX 2060 resmi olarak duyuruldu. Özellikleri ise sızıntılarla aynı. 52T TFlops, 1920 Cuda çekirdeği ve 6GB GDDR6 belleğe sahip. Battlefield V'i Ray Tracking özelliği ile birlikte 1080p 60 FPS'de stabil olarak çalıştırabildiği söyleniyor. GTX 1060'a göre %60 daha fazla performans verdiği ve 1070 Ti'ı da geçtiği söyleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
350$ fiyat açıklandı ancak bu fe edition fiyatı. Ben ana akım kart üreticilerinin kartlarını 400$ civarında olmasının bekliyorum daha öncede böyle olmuştu. 350$ a 1-2 model msi armor gibi soğutması başarısız olan modeller görebiliriz. Ancak gaming x veya asus strix serisi 350$ dolar değilde 370-400$ arası olacaktır kanımca.

O güncelleme ile sunulur mu bilemem görücez. Eski tasarımla sunacaklarını varsaydım. Eğer dediğiniz gibi yeni revize tasarımla gelirse güzek olabilir ama fiyatta daha yüksek olur. Armorlar düşük fiyat için çıkmıştı. Yeni tasarım armorun fiyatı bence bu ilkeyi karşılamayıp 350$ fiyatı yükseltecektir.
MSI Armor modelleri RTX serisinde çok iyileşti yalnız. Başarısız demek hiç ama hiç doğru olmaz.

@confidenceman Hocam, yeni Armor kartları zaten piyasaya çıktı. Performansları ve sıcaklık değerleri gayet tatmin edici, bunun yanı sıra fiyatı da yine diğer modellere nazaran daha düşük.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı