RTX 2060 ekran kartı kullanımı nasıl artırılır?

merkaklı uzaman

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim ekran kartım oyunu ilk açtığımda kullanıma geçmiyor yani çok az kullanıyor bunu artırma yöntemi veya sebebi nedir? Model RTX 2060 6 GB.

Merhaba arkadaşlar benim ekran kartım oyunu ilk açtığımda kullanıma geçmiyor yani çok az kullanıyor bunu artırma yöntemi veya sebebi nedir? Model RTX 2060 6 GB.

Hangi oyunda kaynaklanıyor, ekran kartı ihtiyacı olmadığı müddetçe kullanımı açmaz pek. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok diye biliyorum

Kanka restgele oluyor bazen olmuyor ama arada gad of war da oluyor o oyunda ekran kartı ağırlıklı bir oyun

Eğer Görev Yöneticisi'nden bakarak bu kanıya vardıysan oyunu alta aldığın için ekran kartındaki yüzdeyi göremezsin, fan performansı artıyorsa (sesten anlarsın) zaten çalışıyor demektir, pc de ısınma falan olmuyorsa sorun olmaz keyfine bak

Yok kral MSI Afterburner'den bakıyorum oradan yüzde kaç kullandığını gösteriyor sonralardan ısınıyor işte

Bir de şey duydum doğru mu bilmiyorum ama oyuna adaptasyon süreci diye bir şey varmış o yüzden mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı