RTX 2060 ekran kartında GTX yazıyor

hakem heyeti iade kararı verdiği zaman 2900tl ye aldığım kartın yerine maksimum alabileceğim 1660super vs gibi düşük modeller kalıyor.
Ayıplı mal nedeniyle değiştirme hakkınız olabilir bir kaynaktan öyle okudum ama öncelikle itopya ile değişim hakkında görüşün. İtopya olumlu bakmazsa hakem heyetine değişim için başvuru yaparsınız.

evet 31 ağustos 2020 satın alma tarihi.
değişim yapabileceklerini sanmam şuanda piyasada ekran kartı yok,itopyadan kontrol ettim kendi kartım da yok.

hakem heyeti iade kararı verdiği zaman 2900tl ye aldığım kartın yerine maksimum alabileceğim 1660super vs gibi düşük modeller kalıyor.
Hocam 2900 TL'ye RTX 2060 almış olamazsınız bence, burada bir gariplik var.
evet 31 ağustos 2020 satın alma tarihi.
değişim yapabileceklerini sanmam şuanda piyasada ekran kartı yok,itopyadan kontrol ettim kendi kartım da yok.

Acıbadem şubesinde stokta var gözüküyor.

Acıbadem şubesinde stokta var gözüküyor.

Sadece sistemlerle satılmaktadır tekli satış yoktur! Yazıyor ilanın üstünde.

Nisan ayı gibi 2700 falandı. 1660 Ti ile yakınlardı. Bayağı fiyatı arttı sonradan.

Nisan ayı gibi 2700 falandı. 1660 Ti ile yakınlardı. Bayağı fiyatı arttı sonradan.

Kartınızda 2 adet 8 pin güç girişi olması lazım fakat 1 tane var.
Kartınızın GPU-Z değerleri RTX 2060 ile uyuşuyor, 1660S ile uyuşmuyor.
GTX serisi bir kartın PCB'sine RTX 2060 parçalarını takıp üstüne GTX serisi soğutma bloğu koymuş olabilme ihtimalleri kaç ki?

2 adet 8 pin güç girişi var fakat özellikleri kartınız ile uyuşuyor.

Bir garip durum 🤔

Sadece sistemlerle satılmaktadır tekli satış yoktur! Yazıyor ilanın üstünde.

Doğru ama yine de değişim yapmaları gerek bence.

Ağustos 2020 dolar kurundan liraya çevirince 2500 oluyor. Vergiler falan 2900 normal gibi geldi bana, hatta uygun bile denebilir.

Artık takip edemiyorum ya cidden, fiyatlar o kadar değişiyor ki zamana göre kur hesaplıyoruz, şaka gibi.

GPU-Z'de RTX 2060 gözüküyor, yani kartınızın chipset'i RTX 2060.
Galiba kartınızda GTX serisi için olan soğutma bloğu var.
Böyle sandım fakat değilmiş, RTX 2060 Windforce OC modelinde 2 adet 8 pin var. Bir terslik var.

Eki Görüntüle 846331
evet fotograflarda öyle gözüküyor ama aşşağıdaki ürün genel özelliklerinde 1x8pin güç girişi yazıyor.her bilgi kendi içerisinde tutarsız anlıcağınız.
Kartınızda 2 adet 8 pin güç girişi olması lazım fakat 1 tane var.
Kartınızın GPU-Z değerleri RTX 2060 ile uyuşuyor, 1660S ile uyuşmuyor.
GTX serisi bir kartın PCB'sine RTX 2060 parçalarını takıp üstüne GTX serisi soğutma bloğu koymuş olabilme ihtimalleri kaç ki?

2 adet 8 pin güç girişi var fakat özellikleri kartınız ile uyuşuyor.

Bir garip durum 🤔
benimki rev 2.0 modeli,yenilenmiş,eğer aynı site üzerinde sonuna ekleme yaparak aratırsan görebilirsin,tek pin olarak revize etmişler,fotoğraflar da değişiyor çünkü.

Evet fotograflarda öyle gözüküyor ama aşağıdaki ürün genel özelliklerinde 1x8pin güç girişi yazıyor. Her bilgi kendi içerisinde tutarsız anlıcağınız

Verdiğiniz bilgilere dayanarak GPU-Z'ye güvenmemeniz gerektiğini söyleyebilirim, kart bilgileri değişmiş gibi gözüküyor. Bahsettiğiniz yerde 1x8 üstü çizilmiş, sizin kartta 2x8 pin güç bağlantısı olması gerekiyor. (rev. 2.0 ise haklısınız.)

RTX destekleyen bir oyun ile kartı denediniz mi?

Geri
Yukarı