RTX 2060 FPS Düşmesi

Bl4ckx

Hectopat
Selamlar. Yaklaşık 3 Ay Önce sistem topladım sistemim şu şekilde:

1567886127295.png

Ve SSD kullanıyorum.
Sorunum şu: sistemim bu donanımlara göre yeterli performans vermiyor. Format atıyorum sürücülerimi güncelliyorum gerekli programları falan kuruyorum, sonra oyunumu yüklüyorum; 144 FPS'e sabitliyorum ve 1-2 gün böyle, Ultra ayarlarda Rainbow Six Siege oynuyorum. 144 FPS sabit oluyor, sonra zamanla 80-90'lara düşüyor. Crack/sahte bir yazılım da kullanmıyorum, her şeyim orijinal. Windows'um güncel. Benim özelliklerimi internette araşıtıyorum insanlar 200 FPS'lerde oynuyor, ben 144 bile alamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Yaklaşık 3 Ay Önce sistem topladım sistemim şu şekilde:

Eki Görüntüle 436422

Ve SSD kullanıyorum.
Sorunum şu: sistemim bu donanımlara göre yeterli performans vermiyor. Format atıyorum sürücülerimi güncelliyorum gerekli programları falan kuruyorum, sonra oyunumu yüklüyorum; 144 FPS'e sabitliyorum ve 1-2 gün böyle, Ultra ayarlarda Rainbow Six Siege oynuyorum. 144 FPS sabit oluyor, sonra zamanla 80-90'lara düşüyor. Crack/sahte bir yazılım da kullanmıyorum, her şeyim orijinal. Windows'um güncel. Benim özelliklerimi internette araşıtıyorum insanlar 200 FPS'lerde oynuyor, ben 144 bile alamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
Ryzen 2600 vs Rtx 2060 ikilisini kullananların çoğu sistemden beklediği FPS yi alamıyor. Problem işlemciden kaynaklanıyor olabilir.

Rainbowda genellikle düşük veya yüksekte olsa ben 100-140 FPS arası alıyorum, imzada ki sistem ile. İmzamda ki sistemin benzer ve 1 tık üstü olan arkadaşlarımda aynı değeri alıyor, 144 FPS takılma, başka oyunlarda deneyip internette ki sonuçları karşılaştırırmısın. Yaşadığın sorun bu oyunda genellikle gördüğüm şeydir.

Bende de R5 2600 ve MSI Ventus RTX 2060'lı sistem var. Isınma sorunu olduğundan FPS sorunu oluyor bazen, sende de aynı sorun olabilir. Termal macununu değiştir, ekran kartını garantiye yolla ki macununu değiştirsinler. RAM'in 8 GB ise 1 tane daha 8 GB al.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı