RTX 2060 Gaming Z ve Ryzen 5 2600X sistem ne kadar eder?

Sıf RTX 2060 için 7-8K'ya gider bence.

Bundan sonra fiyat tahmini yapma lütfen.

Herkese merhabalar, 3 hafta XPG S40G aldım sistemin en yeni üyesi odur. Geri kalan ürünler 1-1.5 yıllık Hepsiburada ürünleridir.
Ryzen 5 2600X.
MSI RTX 2060 Gaming Z.
ASUS Prime B350-PLUS.
16 GB 3000MHz Corsair Vengeance.
XPG S40G 512 GB M.2.
Corsair 120GB Force'le SSD.
WD Blue 2 TB.
Xigmatex hawtorn.
Xigmatex EN42654 600W.
Sizce bu sistemi satmaya kalksam ne kadar eder?
Lütfen gerçek fikirlerinizi ve piyasa koşullarına göre cevap verin. Teşekkürler.

5000'e verirsen, elden nakit yarın alayım Ankara içindeysen hocam. 😃

CrystalDiskMark veya as SSD uygundur :)

CrystalDiskMark veya as SSD uygundur :)

Kusura bakmayın biraz beklettim. Fotoğrafta pek anlaşılmıyor mantıken video gerekirdi ama olsun :D. Genel olarak kullanıcı deneyimlerimi aktarayım. Ben 600 liraya Amazon'dan aldım 3 hafta önce. Bu paraya bu kadar hızlı ve güzel görünen tek M.2 olabilir bence. Genel olarak hem RGB hem plastik plaka falan derken dedim bu kesin yanar. Ama riske atıp aldım ve gerçekten çok güzel görünüyor ve boşta 30-35 derecede iken genel olarak yükte 50-60 arasında takılıyor. RGB konusuna gelirsek ekran kartınız veya sisteminizde bulunan bütün RGB sistemleri ile senkronize edebiliyorsunuz ve kasanıza güzel bir hava katıyor. RGB'yi kapatarak test yaptığımda 1-2 derecelik bir düşüş elde ettim. Eğer anakartınızın M.2 slotu ekran kartının aşağısında değilse kesinlikle tercih edebileceğiniz bir model. Bunu da söyleyim belki ekran kartınızı dik kullanıyorsunuzdur. Geçen Reddit'te bir eleman kartını dik kullandığını ve S40G'sini yaktığını söyledi. Ben ilk başta anlam veremedim ama S40G olmasının bir tesadüf olduğunu düşündüm. Sonuçta farklı SSD'de hava akışının sağlanamamasından dolayı yanabilir. Eğer ekran kartınızı dik kullanıyorsanız tercih etmeden önce biraz araştırabilirsiniz bence.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (34).png
    Ekran Görüntüsü (34).png
    496 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı