RTX 2060 GPU stress test değerleri normal mi?

NewDAYI

Hectopat
Makaleler
3
Herkese iyi akşamlar, öncelikle yeni sistem topladım lakin günümüz kuru vs derken 2. el ekran kartı almak zorunda kaldım. RTX 2060 TUF modeli aldım. Kasam da Xigmatek Sirocon 3. Ekran kartını 30dk stress teste tabi tuttum. %75 fan hızında 80-81 derecelerde gidip geldi. Sıcaklık ve test gibi uygulamalardan çok anlamadığım için 2. el de kart aldığımdan sizlere bir danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde bir Asus kart için bakıldığında yüksek sıcaklıklar fakat Asus TUF modeli yüksek sıcaklıklar için çalışmaya dayanıklı şekilde üretiliyor diye biliyorum.

Soğutma yönünden sıkıntılı bir model. Iade hakkınız varsa, iade edin.
Sanırım siz ezbere yorum yapmaya geldiniz. Yukarıda belirttiğim gibi 2.el olarak satın aldım.
Değerleri sizlerle paylaştım kimisi bu değerlere iyi diyor kimisi kötü o kısmı anlayamadığım için buraya konu açtım o yüzden değerler üzerinden konuşalım.

Ezbere yorum yapmaya geldiniz.
Uykudan uyanmisim yari uykulu ve yardim amacli yazdim, guzel tavir. 2. el kismini gormedim ama bu tavırla bir yere varamazsın ve TUF serisi soğutması çok iyi değil. %75 fan ile bana göre kötü bir deger, %35 fan ile 62 derecede kullanıyorum. Hadi iyi geceler.

Son düzenleme:
Uykudan uyanmisim yari uykulu ve yardim amacli yazdim, guzel tavir. 2. el kismini gormedim ama bu tavırla bir yere varamazsın ve TUF serisi soğutması çok iyi değil. %75 fan ile bana göre kötü bir deger, %35 fan ile 62 derecede kullanıyorum. Hadi iyi geceler.
Yorumunu yardım sever bulmadım. Stres test değerleri paylaştığım değerler param olsa daha iyisini almak isterdim elbet lakin herkes gönlüne göre ekmek yer sadece değerlerin
normal olup olmadığını öğrenmek istedim.

Herkese iyi akşamlar, öncelikle yeni sistem topladım lakin günümüz kuru vs derken 2. el ekran kartı almak zorunda kaldım. RTX 2060 TUF modeli aldım. Kasam da Xigmatek Sirocon 3. Ekran kartını 30dk stress teste tabi tuttum. %75 fan hızında 80-81 derecelerde gidip geldi. Sıcaklık ve test gibi uygulamalardan çok anlamadığım için 2. el de kart aldığımdan sizlere bir danışmak istedim.
Kart stabil çalışıyorsa bakımı falan yapılmış haldeyse sorun yok dostum. Termal pedler ve termal macun tazeyse güle güle kullan hayırlı olsun kartın. Eğer değiştirilmemişse daha önce hiç, değiştirmekte fayda var.

Geri
Yukarı