RTX 2060, GTX 1070 Tİ, GTX 1660 Tİ hangisi?

Arkadaşlar ay sonu GTX 1660 Ti alacaktım ama Amazonda: RTX 2060 334 euro, GTX 1070 Tİ 248 euro ve GTX 1660 Tİ 260 euro. Benim bilgisayar İ5 9400f ve monitör 1080p,60 Hz ve oynadığım oyunlar War thunder ve World of warships. Sizce hangisi bana uygun, kafam karma karışık oldu.
Bu fiyatlarda en F/P'si 1070Ti, model nedir ve sıfır mı?

Arkadaşların dediği gibi RTX 2060 iyi bir yatırım olabilir ancak Ray Tracing teknolojisi için çok da yeterli bir kart değil.

Ray Tracing önemli değil derseniz, 1070 Ti yeterli olacaktır ancak o kadar ucuz bir fiyata sıfır olduğunu düşünmüyorum. 1660 Ti da iyidir kesinlikle ancak önceliğiniz 1070 Ti olabilir eğer sıfırsa bu üç üründen.

Herkese teşekkürler, genelde GTX 1070 Tİ önermişsiniz bende onu alacağım öyleyse. Bir arkadaş sormuş kartı, kart MSI GTX 1070 Tİ ARMOR modeli.
Sizde haklısınız :) Sanırım arkadaş istekleri hakkında bilgi vermediği sürece herkes birbiriyle çakışacak.
Yukarda yazmıştım, ben sadece iki oyunu oynuyorum. Renderle hiç işim olmuyor, isteğim bu iki oyunda Ultrada oynatsın yeter. Bütcede şükür sorun yok ama israf olur. Bu bilgisayarı sırf bu oyunlar için toplamıştım. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı