RTX 2060 hala yeterli bir kart mı?

Dostum modunun düşmesine gerek yok 1660 seriside Full HD için güçlü kart ama RTX serisi kadar uzun vadeli olmaz sebebide DLSS olmaması imkanını bulduğunda güzel fiyata satıp RTX 3060 hatta yeni çıkacak 2060 12 GB alabilirsen uzun süre ekran kartı derdin falan olmaz.

Hazır kasa olduğu için değişmemin imkanı yok :(

Aralarında çok fark yok diyorsunuz ama unuttuğunuz bir şey var tensor Core'lar.

1660 serisi kartlar maalesef tensor Core olmamasından ötürü çok çabuk ömürlerini tüketecek 2060'ın tensor Core avantajı sayesinde çok ciddi süre kullanımda kalacak, DLSS oyun dünyasının geleceği konumunda bundan sonra çıkacak tüm oyunlarda bu destek sayesinde çok ciddi performans kazanımları olacak 2000 ve 3000 serisi kartlarda,

İş artık yapay zeka algoritmasına gidiyor MSAA, FXAA tarih olabilir.

Zamanında birçok arkadaşıma 1660 serisini bu yüzden aldırmadım şimdi dua ediyorlar iyi ki 2060 Super almışız diye Death Stranding'i DLSS açık %100 performans kazanarak oynuyor. Potansiyeli olan bir seriyi maalesef NVIDIA hiç etti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam AMD FSR teknolojisi var her ekran kartında uyumlu.

Bi test videosunu izle bende oyle senin gibi saniyordum ama oyke değilmiş cok garip ama doğru

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru düzgün kaynaklardan izleyin derim.

TR_1440p.png

20 FPS'lik farklar oluşuyor çoğu oyunda.

a.PNG

Video incelemelerine bakıyorum, Cyberpunk 2077’de her şey Ultra, DLSS kalitede 40FPS alıyorken, Watch Dogs Legion'da 30'un altına düşüyor sinirlerim bozuldu..

Geri
Yukarı