RTX 2060 hala yeterli bir kart mı?

GTX 1080 kullanıyorum ısı problemi oluyor tabii ki ama şuan piyasada yeni çıkan oyunlar dahil tüm oyunları oynayabiliyorum diyebilirim. Yani ben 1080 ile piyasadaki her oyunu oynayabiliyorsam, RTX 2060 ile yapabileceklerinizi siz düşünün.

Yanlış bilgi
GTX 1080 kullanıyorum ısı problemi oluyor tabii ki ama şu an piyasada yeni çıkan oyunlar dahil tüm oyunları oynayabiliyorum diyebilirim. Yani ben 1080 ile piyasadaki her oyunu oynayabiliyorsam, RTX 2060 ile yapabileceklerinizi siz düşünün.

🤣🤣 1080 2060'i bırak saf guc olarak 3060 gucunde.
Bir zahmet idare etsin.🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk gibi optimizasyon sorunlu bir oyunda DLSS desteği ile 4K da yüksek texture quality ve medium ayarlarda optimize bir ayar yaptım 50-60 FPS arası veriyordu. DLSS olmadan bile 1080p Ultra'da 60 FPS rahatlıkla görüyor. RTX 2060 ömrü uzun bir kart olacaktır DLSS desteği ile.

Ben parasızlıktan izoly kullanıyorum sen RTX 2060 yeterli bir kart mı diyorsun. 🤔

Herkesin ihtiyacı farklıdır. RTX 2060'ın yetersiz kaldığı çözünürlükler, ayarlar, Ray Tracing performansı var. RTX kartların giriş seviyesi bu kart ve çıkalı 2,5 sene oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı