RTX 2060 halen alınabilir mi?

Hepinize değerli yorumları için teşekkür ederim. Dün çok güzel bir fiyat ile amazon.com.TR'den bu ürünü aldım. Şu an fiyatı değişmiş ama ben 9400 TL'ye satın aldım. Amazon Germany'den gönderecekler.

O fiyata RX 6600 XT alabilirdiniz Türkiye garantili ama almışsınız artık. Hayırlı olsun. Yeni fark ettim RTX 3060 almışsınız hayırlı olsun. Dediklerim RTX 2060 için geçerliydi 😅.

Yarın bozuldumu nasıl olacak bu riske girmeye değer mi?

Ekran kartı kolay kolay bozulan bir şey değil hocam. Garanti için Almanya'ya göndermelisiniz. Şahsen ben önermiyorum yurt dışından almayı çünkü kargo cidden sıkıntı olabiliyor.

Merhaba arkadaşlar, en az 4-5 kez Amazon yurt dışından alışveriş yapmış ve garantiye ürün göndermiş biri olarak korkmanızı gerektirecek bir şey yok. Kargo ücreti her şey onlara ait. Almanya'ya gönderiyorsunuz ürünü sorun çözülüp geliyor. Bana mesela yine GTX1060 göndermiştim sıfırını yollamışlardı. Garantisi var yani.
Yok. Çünkü Almanya'dan gönderiliyor.

Ben genelleme olarak söyledim hocam sizin için değil diğer arkadaşlar bir nebze tepki gösterebilir diye sizinle aynı düşüncedeyiz yani.

Hatta bu konuşmalardan sonra Amazon ile görüştüm belki değişmiştir sistem diye. Daha güzel bir haber aldım. 2 sene içerisinden arıza yaparsa cihaz para iadesi yapıyorlarmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı