RTX 2060 her oyunu oynatır mı?

Konuda yazılan mesajlar şaka mı yoksa cidden forum artık bu mu? R5 1600 ve 2060 tüm grafikler Ultra ayarlarda 4 5 yıl daha oynatacak öyle mi? Şu anda bile yarısını oynatamaz siz kışkırtma mısınız bu mesajları atanlar?

Okuduğunu anlamamışsın bile. Ultrada oynatır diye bir şey demedim. Ayrıca 4,5 sene gider de demedim. RTX 2060 piyasadaki güncel oyunların yarısını oynatamayacak ha? Sen fena sıkıyorsun bu arada.

Okuduğunu anlamamışsın bile. Ultrada oynatır diye bir şey demedim. Ayrıca 4,5 sene gider de demedim. RTX 2060 piyasadaki güncel oyunların yarısını oynatamayacak ha? Sen fena sıkıyorsun bu arada.

GT 1030 bile FSR vb ile 1080p de oynatıyor popüler oyunların yarısını.

Ne yani şu anda eski bir ürün kullanıyor diye yeni bir ürüne geçeceği zaman nasıl olsa her şeyi açıyor diye mi düşünerek yorum yapacağız. O zaman arkadaşın 4080 alacak bütçesi olsa bile 1650 önerebiliriz. Sonuçta her oyunu Low'da da olsa açabiliyor.
Arkadaş 2060 alabiliyorum üstüne para ekleyemiyorum diyor. Hala şunu yapmaz bunu yapmaz falan yapıyorsunuz. Bütçesi uysa herkes 4090 almak ister. 2060'la istediği çoğu oyunu oynar, ultrada oynamaz mediumda oynar. E-sporcu olmayacak, keyif almak için oyun oynayacak. Abartmayınız.

R5 1600 ve 2060 tüm grafikler ultra ayarlarda 4 5 yıl daha oynatacak öyle mi?
Kimse öyle bir iddiada bulunmadı, 50. söyleyişim, arkadaş GTA 5'i düşük ayarlarda kasa kasa oynuyor. :D 2060a geçmek çok şey fark ettirir.

Usta herkes farklı bir şey diyor çok kararsız kaldım can you run it de 92 başarı beriyor Ryzen 5 3600 ile.

Usta herkes farklı bir şey diyor çok kararsız kaldım can you run it de 92 başarı beriyor Ryzen 5 3600 ile.
Hocam herkes aynı şeyi söylüyor aslında ancak farklı şeyi tartışıyorlar 2060 ultra için şimdiki zamanda yetersiz bir kart artık fakat sizin için fazlasıyla yeterli. Bütçeniz artmıyorsa zaten düşünmeden alabilirsiniz üzeceğini düşünmüyorum sizi.

Kasmasın donmasında benim için hiç fark etmez 🤣 şu anda Radeon HD6670 2 GB ekran kartım var Dying Light 1 aldım geçen yıl oyunu kasa kasa oynadım GTA 5 bile düşük grafik de donmalar yaşıyorum Radeon HD6670'den RTX2060a geçiş yapmak benim için gezegen değiştirmek gibi olacak.

Darısı bize olsun inşallah.

Arkadaş 2060 alabiliyorum üstüne para ekleyemiyorum diyor. Hala şunu yapmaz bunu yapmaz falan yapıyorsunuz. Bütçesi uysa herkes 4090 almak ister. 2060'la istediği çoğu oyunu oynar, ultrada oynamaz mediumda oynar. E-sporcu olmayacak, keyif almak için oyun oynayacak. Abartmayınız.

Kimse öyle bir iddiada bulunmadı, 50. söyleyişim, arkadaş GTA 5'i düşük ayarlarda kasa kasa oynuyor. :D 2060a geçmek çok şey fark ettirir.
Kimse öyle bir iddiada bulunmadı diyorsun cevap verdiğim kişiye bak. Bir çift göz de sana lazım anlaşılan.

Sen güncel valorantını oyna sütünü iç hadi abisi.

Hocam herkes aynı şeyi söylüyor aslında ancak farklı şeyi tartışıyorlar 2060 ultra için şimdiki zamanda yetersiz bir kart artık fakat sizin için fazlasıyla yeterli. Bütçeniz artmıyorsa zaten düşünmeden alabilirsiniz üzeceğini düşünmüyorum sizi.
Bunu söylemeye çalışıyorum, hala bir tartışma var :D Arkadaş bütçesini büyütebiliyorsa daha iyi kartlara bakılabilir, büyütemiyorsa 2060'da yeterli olacaktır. Neyin tartışması devam ediyor hala anlayamıyorum.

Kimse öyle bir iddiada bulunmadı diyorsun cevap verdiğim kişiye bak. Bir çift göz de sana lazım anlaşılan.
Toxiclik yapmayalım. Konu sahibinin sorunu üstünden gidelim. Kimse öyle bi iddiada bulunmadı derken ben kendi yazdıklarım üzerinden gittim.
Arkadaş GTA 5'i düşük ayarlarda kasa kasa oynuyorum 2060 sizce işimi görür mü diyor, bütçemi büyütemiyorum sizce almalı mıyım diyor.
Ben 2060 ile dünyanız değişir istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz diyorum, ultrada oynamaz mediumda oynar. Konudaki arkadaşlar hala 2060 kötüleme derdinde.
Dostlar arkadaş para ekleyemiyorum diyor, o zaman almasın 2060 kasa kasa en düşük ayarlarda GTA 5 oynamaya devam etsin.
Nasıl fikir ? :D:D:D:D

Yeni konular

Geri
Yukarı