RTX 2060 i5-10300H Destiny 2 performansı nasıl olmalı?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu an tek kanal RAM ile ayarlar fark etmiyor yani etse etse 5-6 FPS anca ediyor. PvP zamanı 55-70 arası değerler alıyorum normalde daha fazla almam gerekiyor, değil mi? YouTube üzerinden de adam gibi testini çeken göremedim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, şu an tek kanal RAM ile ayarlar fark etmiyor yani etse etse 5-6 FPS anca ediyor. PvP zamanı 55-70 arası değerler alıyorum normalde daha fazla almam gerekiyor, değil mi? YouTube üzerinden de adam gibi testini çeken göremedim, teşekkürler.

Testlere baktım acık, açık alanda 120, kapalı alan PvP'lerde 50 FPS veriyor bilemdim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırsam bu oyunda da tek kanal RAM mağduru oldum, baksanıza en düşük ve yüksek ayarlarda 1 FPS bile fark yok. :)
@456670 PvP 50 FPS videosunu rica etsem atar mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sanırsam bu oyunda da tek kanal RAM mağduru oldum, baksanıza en düşük ve yüksek ayarlarda 1 FPS bile fark yok. :)
@456670 PvP 50 FPS videosunu rica etsem atar mısın?

Hocam, kullanım yüzdesi nedir?
Attığınız test masaüstü sisteme ait sanırım.
Ne kadar fark olur emin değilim ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı