RTX 2060 i5-10300H Destiny 2 performansı nasıl olmalı?

FPS Monitor olabilir.
Hocam o da paralı galiba. Bende bu oyun olsa testini yapardım; elimde hem 8 GB tek RAM hem de 2 x 16 GB çift RAM var. Yakında Youtube üzerinde "kısıtlı" oyun yelpazesi ile bir test videosu yayınlayacağım. Tek kanal RAM ile çift kanal RAM farkını herkesin görmesi açısından. Belki o size bir fikir verir. Videoyu çekebildiğim de buraya link bırakırım hocam.

O nasıl olacak? :)
Burada indirme linki ve nasıl yapılacağı var hocam.
Hocam o da paralı galiba. Bende bu oyun olsa testini yapardım; elimde hem 8 GB tek RAM hem de 2 x 16 GB çift RAM var. Yakında Youtube üzerinde "kısıtlı" oyun yelpazesi ile bir test videosu yayınlayacağım. Tek kanal RAM ile çift kanal RAM farkını herkesin görmesi açısından. Belki o size bir fikir verir. Videoyu çekebildiğim de buraya link bırakırım hocam.
Demo sürümü var diye biliyorum hocam. Video yardımcı olur hocam farkı anlamak isteyenler için, iyi düşünmüşsünüz..

Ha yaşa be hocam, aslında ben çoktaaan detaylı bir karşılaştırma yapacaktım fakat RAM alamıyorum bir türlü. :) Ayrıca Destiny 2 Steam için bedava sizden ricam testlerinize Destiny 2 ve Warzone'u mutlaka eklemeniz inanın duacınız olurum. :)
Ayrıca ne zamana çekersiniz videoları tahminen?

Burada indirme linki ve nasıl yapılacağı var hocam.

Demo sürümü var diye biliyorum hocam. Video yardımcı olur hocam farkı anlamak isteyenler için, iyi düşünmüşsünüz..
Teşekkür ederim hocam. En sonunda dedim; en iyisi bir video çekmek.
Ha yaşa be hocam, aslında ben çoktaaan detaylı bir karşılaştırma yapacaktım fakat RAM alamıyorum bir türlü. :) Ayrıca Destiny 2 Steam için bedava sizden ricam testlerinize Destiny 2 ve Warzone'u mutlaka eklemeniz inanın duacınız olurum. :)
Ayrıca ne zamana çekersiniz videoları tahminen?
Hocam en geç 3 gün içerisinde inşAllah videoyu çekip yayınlayacağım. Bedava olduğunu bilmiyordum, hemen onuda deneyeceğim. Bu arada şu anda test yapacağım tüm oyunların listesi: Apex Legends, CoD Warzone, CS:GO, Valorant, LoL ve Destiny 2. Bunların dışında başka önerisi olan varsa "bedava" olmak şartı ile test ederim 😁.

Teşekkür ederim hocam. En sonunda dedim; en iyisi bir video çekmek.

Hocam en geç 3 gün içerisinde inşAllah videoyu çekip yayınlayacağım. Bedava olduğunu bilmiyordum, hemen onuda deneyeceğim. Bu arada şu anda test yapacağım tüm oyunların listesi: Apex Legends, CoD Warzone, CS:GO, Valorant, LoL ve Destiny 2. Bunların dışında başka önerisi olan varsa "bedava" olmak şartı ile test ederim 😁.
Sen ne istersen söyle bende varsa da sana veririm merak etme. :) Fakat PUBG'yi de ekle derim onda da devasa fark olur ama lütfen Destiny 2 ve Warzone'u kesin ekle. Bir şey daha söyleyeyim Destiny 2 için en ideal test PVP modu olur bana kalırsa.
@Dark Lord of the Sith Hocam bunu indirdim ben ama oyun içinde nasıl aktif edeceğim çözemedim. :)
Tamam tamam bu da Destiny'de çalışmıyormuş...
Sorunu an itibari ile çift kanal RAM yaparak çözdüm. 1080P'de özellikle PvP ve PvE'de 50-60 arası aldığım FPS 30'lara kadar düşerken şimdi en düşük 90 ortalama da 100-140 arası değerler alıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı