RTX 2060 için 240 Hz monitör almak

Bütçe
2200
Genelde ultra ayarlarda oyun oynamıyorum ve ağırlıklı olarak csgo oynayacağım teşekkür ederim yorumlarınız için
Monster düşünüyorsanız, almanızı önermiyorum.
Monster düşünüyodum neden önermiyosun
Yaşamazsın ama 240 Hz 240 FPS olmayınca görüntü tuhaf gelebilir görüntü akıcı olmayabilir yani.
240 fps alamayacağım oyunlar oynarken monitörü 144 hzye çeksem normal bi akıcılık alabilir miyim?

G-Sync düzgün çalışmıyor, üzerine çalışır yazdıkları halde sertifika falan yok. Paneli yavaş özellikle siyahların sönme süresi çok uzun, satıp 144Hz monitör aldım ve daha mutluyum. Tahmimce ilk çıkan kavisli 240Hz Samsung paneli kullanıyorlar.

Genelde ultra ayarlarda oyun oynamıyorum ve ağırlıklı olarak csgo oynayacağım teşekkür ederim yorumlarınız için

Monster düşünüyodum neden önermiyosun

240 fps alamayacağım oyunlar oynarken monitörü 144 hzye çeksem normal bi akıcılık alabilir miyim
Alamazsın çünkü bu sefer gözün 240 Hz alısmış olacak yine akıcı gelmeyecek. Ben 165 Hz kullanıyorum ve 60 Hz bir monitöre baktığımda abartmadan söyleyeyim bulanıklaşıyor nerdeyse.

Ben olsam 144 alırdım. 240, bence RTX 2060 için uygun değil. Sadece CS:GO oynayacaksanız, profesyonel bir oyuncuysanız durum farklı elbette. 240 FPS sorunsuz alabilecekseniz, neden olmasın?
Yani CS:GO için uygun değil mi? Bende RTX 2060 Super var, 240Hz almayı düşünüyorum sadece CS:GO için. Uygun olur mu? Ayrıca alacağım monitör Adaptive Sync.

Yeni konular

Geri
Yukarı