RTX 2060 için Assasin's Creed Valhalla grafik ayarları nasıl olmalı?

Ryzen 5 3600 ile testine baktığımda yüksek ayarlarda ortalama 60 FPS olduğunu gördüm. Yer yer 55'lere düşüyor. 1080p çözünürlükte orta - yüksek ayarlarda 60 FPS'in altına düşmeden oynarsınız. 60 FPS'in altına düşmesini pek dert etmezseniz de yüksek ayarlarda oynarsınız.

Önerilen sistem gereksiminlerinde 1060 yazıyor. Sizde 2060 olduğuna göre ultrada oynayabilirsiniz.

Rx 480 ile 1080p ultrada 35 60 fps arası gidip geliyor. Nadirattan 20li fps değerlerini görüyorum. Sizde ultrada sıkıntı yapmaz diyorum ben.

@Genclik66 AMD kartlar bu oyunda coşuyor ama o da var. 5500 XT 8 GB ile RTX 2060 aşağı yukarı aynı FPS'i veriyordu. Yeni çıkan kartlarda bile böyle, sanırım NVIDIA mimarisine ters kalıyor.
Gpu için emin değilim de Ryzen üzerinde kesin var öyle bir şey. Oyunun açılışında Ryzen reklamı yapılıyor tabi ki :) ama şöyle bir durum var ki hiç reddetmeyeceğim, Ubisoft ve Square Enix oyunları Amd ekran kartlarında gerçekten uçuşa geçiyor. Ben Far Cry Primal'ı mesela FX 8320 ve R7 265 ile ultrada bitirmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı