RTX 2060 için ETH vs BTC

Bir sorum olacak NiceHash mineri yükledim 9 tane plugin var hangilerini secmeliyim 1 sini secince 3.10 USD veriyor hepsini seçiyorum 2.50 veriyor

Hocam o uygulama üzerinden hiç yapmadım ama sizin mining yapmanızı tavsiye etmem günde 3 kuruş kazanmak için ekran kartınızın performansını düşürmeye gerek yok zaten tek kart o işlemci kasa fanları falan diye sayarsak zaten kazandığın paranın %70'i elektriğe gider 7/24 çalışan bir ekran kartının her yıl performansı %10 düşer ve yorgun kart konumuna gelir. İşlemci hard Disk/SSD de aynı şekilde
Anladım teşekkür ederim.

Nicehash tarzı programlarla yapmanızı önermiyorum. Komisyonları fazla. Tek tıkla kolay bir şekilde fazla komisyon vermeyi kabul ediyorsanız sıkıntı yok fakat overclock yapmak ve kendiniz kasmak çok daha iyi üstelik zor işlemler de değil.

GMiner ve msi afterburner ile yapabilirsiniz.

Hocam o uygulama üzerinden hiç yapmadım ama sizin mining yapmanızı tavsiye etmem günde 3 kuruş kazanmak için ekran kartınızın performansını düşürmeye gerek yok zaten tek kart o işlemci kasa fanları falan diye sayarsak zaten kazandığın paranın %70'i elektriğe gider 7/24 çalışan bir ekran kartının her yıl performansı %10 düşer ve yorgun kart konumuna gelir. İşlemci hard Disk/SSD de aynı şekilde.

O zaman siz niye gül gibi kartlarla minin yapıyorsunuz. Performansı düşüyor ya. Düzgün ayarlar yapılırsa bal gibi de kazanlar var.

O zaman siz niye gül gibi kartlarla minin yapıyorsunuz. Performansı düşüyor ya. Düzgün ayarlar yapılırsa bal gibi de kazanlar var.

Hocam biz güçlü ve az elektrik harcayan ekran kartları ile yapıyoruz ekran kartı fazla olunca kazanç da artmakta ayda 300 400 ₺ için ekran kartını yormaya değmez ve kasanın içinde olduğu için daha fazla elektrik yakar zaten RTX 2060 kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı