Şu Madencilik Nedir?

Bende anlamadım neyin şifresini çözüyorlar, birçok sözlüklerde bile insanlar bunun ne işe yaradığını anlamadım diyor. Sonları çılgın tavuklar gibi olacak aha buraya yazıyorum !
Bence de yakında patlak verir. Millet aldığı ekran kartlarıyla zararı karşılarsa iyi yani. Çılgınlar gibi bu işi yapıyorlar [emoji1] Biri de 3.000 Tl'lik sistemle ayda 1.000 Tl kazanabilme umudu taşıyordu. Öyle birşey varsa söyleyin de ben de gireyim bu işe [emoji3]

Bence de yakında patlak verir. Millet aldığı ekran kartlarıyla zararı karşılarsa iyi yani. Çılgınlar gibi bu işi yapıyorlar [emoji1] Biri de 3.000 Tl'lik sistemle ayda 1.000 Tl kazanabilme umudu taşıyordu. Öyle birşey varsa söyleyin de ben de gireyim bu işe [emoji3]

3000 TL ile 1000 TL mi? O zaman bir adamın arabası varsa satsın bu işe girsin her ay kılçıksız temiz 5000 TL alsın evinde rahat rahat otursun çalışmasın keyfine baksın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı